Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

crna maska za mitesere

ako ju netko ima nek mi se javi u poruke!!
2016 10 18
Možete ju jednostavno napraviti od aktivnog ugljena (u ljekarnama) i mlake vode.
2016 10 18
nisam to znala, super onda, a da li znate koliko košta aktivni ugljen u ljekarni? :D
2016 10 18
> AnaKAna: > nisam to znala, super onda, a da li znate koliko košta aktivni ugljen u ljekarni? :D Ima u kapsulama ne znam količinu oko 50kn, i u prahu isto ne znam količinu oko 80kn (možda ima i povoljnije), no treba vam možda čajna ili dvije žličice. Možete ga izmiješati sa kokosovim uljem i prati zube. Inače se koristi kod trovanja hranom.
2016 10 18
okej, hvala puno!!! :)
2016 10 18
ako mislis na onu crnu sa ebaya, nis ne valja
2016 10 19
Ja sam uzela crnu sa Alija i meni je super
2016 10 19
uf onda ću i ja s alija naručiti jer koliko vidim da mi je isplativije nego kupovat ugljen u ljekarni
2016 10 19
te sa alija i ebaya su iste, meni je maska promasaj, bolje su mi trakice
2016 10 19
Ja imam jako osjetljivu kožu pa se ne usudim stavljati svašta na lice, za ugljen znam da je super , no možda i ove su ok, kako kome.
2016 10 19
Moja preporukaa za miteseree da si sama doma napravis masku od paste za zube sa soli i da to utrljavas u kozu nekih 15 min,samo pazi na podrucje oko ociju jer pasta imaa dosta jak miris mentolaa i okus tako da zna pec za oci..nakraju isperes s mlakom vodom i nakraju s hladnom a prijee nanosenjaa maske bi bilo dobro da si malo parom naparis lice da ti se pore otvore i narano nakraju hladnom vodom zatvoris . Koza ce ti nakon toga biti jako mekana i njezna i usput ces se rijesiti miteseraa :)
2016 10 20
probala sam to već... i pasta+soda i pasta+sol međutim ništa od toga :S
2016 10 20