Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARA NA INTERNETU!

Evo ovako cure nisam znala di da stavim temu, stranica koja postaje sve popularnija www.prettyparisa.com je laznjak!! Ja sam naručila 3 stvari u vrijednosti od 600 kuna i platila a nista od navedenoga nisam dobila i oni se prave ludi i ignoriraju!! Tako da znate da se pazite
2016 10 31
Kako si platila, imaju li paypal? ili možda neku zaštitu kupaca kao ebay? sigurno nešto možeš napraviti, ovako na prvu mi neizgleda ko neka neozbiljna stranica :/
2016 10 31
Meni bas na prvu izgledaju kao prevaranti, vidi se da slike nisu njihove, pod kategorijom 'sandals' imaju jedne japanke koje su nekakva kopija valjda MK-a, imaju dvije torbe..
2016 10 31
Nova su stranica, zato ima malo stvari, valjda.. ne znam, meni nisu izgledali kao prevaranti ali eto Platila sam nažalost visom :( ne može se nista napraviti, ja danima zovem odjeljak za hrvatsku od europske udruge za zaštitu potrošača da naprave oni nešto ne za mene ali barem da blokiraju stranicu ili nešto.. jer registrirana je u njemačkoj, a u Europi su po tom pitanju strogi zakoni, no nitko se ne javlja naravno
2016 10 31