Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica!!!

Marina Lovric.. Ili Marina1010 prevarantica!!! Mene je prevarila za 55kn a nije poslala sto sam platila.Uredno se prijavljuje na profil a na moje poruke neodg.Imala je dvije pozz ocjene i nasjela sam!!! Nadam se da nece prevariti vise nikoga osim mene,posto i dalje prodaje stvari koje sam uredno platila i porucila ja.
2016 10 31
Još jedna u nizu....pa objavite njezine podatke: ime i prezime kome ste uplatili... I onda link ove teme njoj u inbox , a njezino ime na crnu listu...
2016 10 31
Marina Lovric Daruvar.. A na krpicama je Marina1010
2016 10 31
Ovo sam platila a dobila nista
2016 10 31
Kad ste platili?
2016 10 31
ja sam prevarena od korisnice pod imenom elicaas Znaci dogovor je bio placanje na dvaput, pristala sam jer ima 50ak pozitivnih. poslala sam joj paket i vec tjedan dana cekam drugi dio iznosa, no ona ne uplacuje niti odgovara, s tim da je bila na aktivna na profilu Cisto da znate da ne suradujete s njom. mozete je i prijaviti da zastitimo ostale krpicarke od prevare
2016 10 31
Negativna čuda cini
2016 10 31
ja stisnula negativnu pa cemo vidjeti. isto savjetujem svima koji se nadu prevareni. bas zalosno da ima takvih krpicarki..
2016 10 31
Bas zbog toga sam neki dan pitala za slanje prije uplate od korisnica bez povratnih, evo upravo zbog ovakvih stvari.. iskreno nemam zivaca vise se sa nikim natezati ako me zezne
2016 10 31
Ja sam uplatila iznos dogovoreni 21.10.. sto imam i dokaz. A nemam adresu samo ime i prezime br.racuna. U petak popodne posaljem poruku da pitam kada mi je poslana narudba..ona se uredno prijavljuje i neodg.nista. Tako da to je svejedno izgubljen novac povratka nema nego evo cisto da drugi znaju da sa Marinom Lovric ne suraduju.
2016 10 31
I ja sam dala negativnu..to je prva negativna od mene..inace sam imala slucajeva gdje mi je pod novo prodana stvar a zapravo je koristeno i nisam dala neg.nego sam u inbox pisala..zbog tog sto meni se neda prepirati tko je kriv itd..bilo proslo moja rijec protiv necije glupost gubljenje vremena.Ali sada ovaj slucaj mislim necu ja propasti za tih 55kn ali sada imam i dokaz da sam platila i kada i jos joj uplatnicu poslala a imam i nas razgovor tako da me nezanima ko ce suditi jeli kriv ovaj ili onaj..ja sam uredno platila i imam dokaz a ona ako je isto tako uredna neka prilozi dokaz da mi je poslala.
2016 10 31
Dobro, jeste vi gluhe, ili šta :@ ?! Šta vam Hanami govori ?! Ova će tema uskoro biti zaboravljena, mnoge je cure neće ni primijetiti. Zato imamo Crnu listu! Hanamice, sve mi se čini - uzalud ti trud, sviraču :s
2016 10 31
Kako se stavlja na tu crnu listu? Moze li preko mob.ili mora biti preko racunala..nekuzim ja to🙃
2016 11 01
Hanami hvala puno na pomoci. Uspjela sam staviti🤗
2016 11 01
Ajde neka si ju stavila konačno
2016 11 01
1 2