Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Opet taj tisak!

Ma tako joj i treba! 'Neka ih i kontroliraju sve koje se tako uzasno ponasaju!! Sve koje imate problem s tetama s tiska zovite Zg i recite kako se ponasaju prema vama. Nitko od nas nije zasluzio da se prema nams ponasaju kao prema nekome manje vrijednom. Od sada teta na tisku i Bujama je uvijek usluzna kada sestra dode i mislim da joj nece pasti na pamet otici prije kraja radnog vremena!
2016 11 04
Da li se jos nekom dogada da ne moze locirati svoj paket? Do jucer je sve normalno radilo i probam danas vidjeti status paketa, napisem tocnu sifru i sve jer mi je do sad prikazivalo di mi je paket i sad mi izbaci da paket nije pronaden... Poslala sam im mejl da im ocito ne radi aplikacija al mi nitko ne odgovara :/ sad ne znam sta da napravim jer u meduvremenu mi je poslan jos jedan paket
2016 11 05
> KikaZg95: > Da li se jos nekom dogada da ne moze locirati svoj paket? Do jucer je sve normalno radilo i probam danas vidjeti status paketa, napisem tocnu sifru i sve jer mi je do sad prikazivalo di mi je paket i sad mi izbaci da paket nije pronaden... Poslala sam im mejl da im ocito ne radi aplikacija al mi nitko ne odgovara :/ sad ne znam sta da napravim jer u meduvremenu mi je poslan jos jedan paket Desi se, pa proradi drugi dan. Pokušajte ujutro.
2016 11 05
> Nensi1506: > > KikaZg95: > > Da li se jos nekom dogada da ne moze locirati svoj paket? Do jucer je sve normalno radilo i probam danas vidjeti status paketa, napisem tocnu sifru i sve jer mi je do sad prikazivalo di mi je paket i sad mi izbaci da paket nije pronaden... Poslala sam im mejl da im ocito ne radi aplikacija al mi nitko ne odgovara :/ sad ne znam sta da napravim jer u meduvremenu mi je poslan jos jedan paket > Desi se, pa proradi drugi dan. Pokušajte ujutro. Budem, hvala :) sad sam ih i zvala pa mi se naravno nitko ne javlja...
2016 11 05
1 2 3