Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Optuzba & savjet

Pregledala sam sve tatine kožne remene - prostim okom izdaljine vidljivo da je koža, jer nisu 'podstavljeni' ni 'obloženi' - ni jedan nema nikakav pečat. Od četiri 'obložena' samo jedan ima pečat, ostalima to piše na deklaraciji unutar poklon kutije.
2016 11 03
> Lenymoda: > Ugl na remenu ako je prava koža trebao bi biti onaj znak prave koze otisnut na unutarnjoj strani remena istina, al da me ubijes, ne sjecam se vise, on je dugo bio na profilu, a nisam ga uopce nosila, nikad, i ne sjecam se :/ ja sam za to da vrati i njega, nije meni problem primiti stvari natrag, ali sam sumnjicava oko uplate osobi bez povratne koja me vec pokusala izmuljati na neki nacin. I remen i torbica su jako lijepi, a i nisam ih nasla na putu, vec kupila. i rade cu imati ovu povratnu nego njoj uplatiti i svoje stvari nikad ne vidjeti vise. Tako nekako sam (trenutno) misljenja :D :D
2016 11 03
> Nema nista gore nego kad čovjek na ovim krpicama naleti na luđakinju s kojom se nista normalno ne moze dogovoriti. AMEN! :(
2016 11 03
Ako imaš nekog tko živi u Zagrebu (kao i dotična korisnica), nek obave primopredaju ;)
2016 11 03
Sandrlje, neka ona prvo salje pa ti uplati. Ne pristaj na suprotno. Mozda je ovo i pokusaj iznude u smislu da zeli da joj vratis njezine novce i da si ona fino ostavi i stvari. Ne bi bilo prvi put. A mozda cura ima i postene namjere i vratila bi ti stvari. Ali s obzirom da je ona nova, a ti ovdje imas vise kredibiliteta, ne isplati se prepustiti riziku.
2016 11 03
> sonja90: > Da,da..slazem se sa Supergirl. Da nije vec na CL slucajno? Imam traume od te liste ,:) Svi imamo :s
2016 11 03
Nema smisla da ti uplacujes novac prije nego ti vrati stvari.. vec su neke navele da postoji sansa da hoce i torbice i novce tako da nemoj ni razmisljati o tome. Ako ti ne vjeruje sa toliko povratnih zasto bi ti njoj sa nijednom?
2016 11 03
Takodjer sam misljenja da nikako ne radis povrat novaca prije nego vrati artikle. A ovo sa vjerodostojnosti sa kozom, nazalost jako puno ljudi nezna kako koza izgleda, bas moraju vidjeti otisnuti pecat ili da ih velikim slovima s etikete bode u oči. I ja sam imala slucaj sa koznim cizmama i odtada sve kozno samo primopredaja. S druge strane primjetila sam u zadnje vrijeme da dosta novih profila provociraju jako jako i sve vise mi upucuje na zakljucak da iza njih stoje stare clanice blokirane.
2016 11 03
> basistica: > Ako imaš nekog tko živi u Zagrebu (kao i dotična korisnica), nek obave primopredaju ;) To. Najjednostavnije i možda najbezbolnije. A ako neće ni to, eeee, već smo u problemima što ona točno želi. Iako se i ja pridružujem sveopćem mišljenju "ovce i novce". Već su se lomila koplja oko povrata, nekad se kaže da se šalje nakon što prodavač uplati i vidljiva je uplata na računu, nekad da se prvo vrati pa se uplaćuje...
2016 11 03
slažem se s Gitom. jednostavno joj ponudi da ćeš vratiti novac kad dobiješ stvari, i to je to. jedini dogovor na koji pristaješ. a ona, ako ne želi, štaš. ostaje joj roba, tebi novci i bok. a uvjerena sam da nešto mulja naveliko.
2016 11 03
Nemora biti pečat na remenu ,moji neki imaju neki ne,ali po mirisu se kuzi da je koza .neka pošalje stvari i onda vraćaš novac drugačije nebi preporučila
2016 11 03
> SaraKedavra: > > basistica: > > Ako imaš nekog tko živi u Zagrebu (kao i dotična korisnica), nek obave primopredaju ;) > To. Najjednostavnije i možda najbezbolnije. A ako neće ni to, eeee, već smo u problemima što ona točno želi. Iako se i ja pridružujem sveopćem mišljenju "ovce i novce". > Već su se lomila koplja oko povrata, nekad se kaže da se šalje nakon što prodavač uplati i vidljiva je uplata na računu, nekad da se prvo vrati pa se uplaćuje... Možda najbolje tak? Win win. Odnosno, ne smije reći ne, a vi ste ziher. Ovaj palac dolje bode oči bzv. Jest da je bitno 'ko je rek'o, a ne što je rek'o, al zakaj da stoji radi nečije zlobe... gluposti...
2016 11 03
to što netko ima tisuću i nešto pozitivnih povratnih ocjena ne znači da ne treba TOČNO napisati sastav artikla kojeg prodaje....a ako nisi bila sigurna mogla si joj tako napisati: nisam sigurna!! s druge strane... to što netko ima tisuću i nešto pozitivnih povratnih ocjena itekako mu daje prednost nad nekim tko je ovdje totalni anonimus. stoga...lijepo od tebe je što priznaješ propust u navođenju materijala....ali ne pristaj da slijedeći korak bude bilo kakav drugi osim da joj vratiš novac tek nakon što ona tebi vrati tvoje.
2016 11 03
Na etiketi koliko vidim piše poliuretan i koža, pa pretpostavljam da je torba sastavljena od ta dva materijala....meni bi isto to smetalo.... Ali svaka čast šta si pristala na povrat novca, a cura se vjerojatno naljutila i zainatila... Ne znam, kao savjet pokušaj s njom dogovoriti povrat pola novca, a pola nakon šta dobiješ robu nazad... A da meni netko kaže da će poslat nekoga na primopredaju da vrati novac, isto mi se ne bi vidjelo lijepo...sad nismo svi isti...
2016 11 03
Buduci da ne zeli dogovor oko povrata, ocito je da zeli i ovce i novce. Tuga.
2016 11 03