Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Optuzba & savjet

To jeste Mango torba! Prepoznajem tu Mango etiketu, jer imam hrpu njihovih stvari. Imam 2 torbe na kojima izvana piše Mango i 3 na kojima piše unutra kod malog džepića. Što se tiče sastava torbe, ni jedna torba nije 100 % koža, znači, ima postavu od sintetike, ili patente, kopče, zakovice... Ok, možda je veća stvar ako vanjski dio nije koža, ali ja mislim da je razlog prigovara to što se njoj torba nije svidjela u živo. S obzirom da nema povratnih, ni ja ne bih pristala na povrat bez prethodne uplate. Ali svakako gledajte da se dogovorite i da vam briše negativnu. Sad ste ljuti i nije vam stalo, ali objektivno gledajući, i meni kao kupcu, ta negativna zbilja ružno izgleda. Ovaj vikend sam prvi put od kad kupujem, na Krpicama, ja radila povrat robe prodavaču, koji je lažno prikazao, i pristao na povrat. Meni je to bila druga kupnja kod dotične i nakon našeg dogovora je ona od druge osobe dobila detaljno opisanu negativnu, potrijepljenu slikama. U tom trenutku sam ju žalila, no kad sam dobila artikl i nije bio u obećanom stanju, prvo što sam pomislila je, da je ova što joj je dala negativnu bila u pravu. A uvijek gledajte da se može dogoditi i druga negativna od nekoga, a dvije već jako odvraćaju kupce.
2016 11 03
> Sandrlje: > njoj je ponudeno jos sinoc ovo oko cega se svi slazemo. > da posalje stvari i ja joj uplatim novce cim ih primim. > odbila je jer ona meni ne vjeruje. > negativna joj ide, nisam jos smislila tekstic :D > Primopredaja nije uopce losa stvar, ali ej pitanje koliko mi se to da koordinirat, tlaka mi je malo ova cijela situacija :D Koordiniraj. Ima nas. Iako, iam osjecaj cim to ponudis da ce bit sto izgovora.
2016 11 03
Draga Mila, hvala na savjetu i misljenju :) Meni bi isto bilo draze da povratne nema, naravno, ali je li vrijedno vremena, nerviranja i raspravljanja? 2 : 1061 i nije neki omjer, iako znam da uvijek negativne prve poberu paznju na necijem profilu
2016 11 03
Sad vidim da imate još jednu! Sorry! Eto, ja vas ovim putem pohvaljujem kao super prodavača! ☺️ > Sandrlje: > Draga Mila, hvala na savjetu i misljenju :) > Meni bi isto bilo draze da povratne nema, naravno, ali je li vrijedno vremena, nerviranja i raspravljanja? 2 : 1061 i nije neki omjer, iako znam da uvijek negativne prve poberu paznju na necijem profilu
2016 11 03
imam jos jednu, da, a i ta je diskutabilna. Kao prsluk prljav, a nece da mi ga slika. Kao ostavlja negativnu, a ne zeli da izvrsimo povrat niti zeli dalje komunicirati. TA ista (a ja nisam odmah ni skuzila da je ista :( ) je od mene kasnije OPET kupuje jos jedan predmet. Nakon uplate, odem na profil i vidim da je to ona, prije slanja sam ga dodatno DETALJNO pregledala, radilo se cipkasom kimonu. Stize njoj kimono i veli da je potrgan oko vrata. Ja u soku i trazim sliku, posalje mi sliku potrganog kimona, ali ja i dan danas imam odredene sumnje ]:) Meni se par puta dogodio propust jer ne prodajem iskljucivo svoju robu, nego mi tu i tamo netko tutne da mu nesto prodam. I jbg, u ovoliko suradnji, bilo je par nezgoda, ali ja sam uvijek tu kad treba pogresku ispravit. Ali, koliko god ovdje bilo super cura, mora doc i nesto ovakvo, jbg :D
2016 11 03
> Sandrlje: > imam jos jednu, da, a i ta je diskutabilna. Kao prsluk prljav, a nece da mi ga slika. Kao ostavlja negativnu, a ne zeli da izvrsimo povrat niti zeli dalje komunicirati. > TA ista (a ja nisam odmah ni skuzila da je ista :( ) je od mene kasnije OPET kupuje jos jedan predmet. Nakon uplate, odem na profil i vidim da je to ona, prije slanja sam ga dodatno DETALJNO pregledala, radilo se cipkasom kimonu. Stize njoj kimono i veli da je potrgan oko vrata. Ja u soku i trazim sliku, posalje mi sliku potrganog kimona, ali ja i dan danas imam odredene sumnje ]:) Poznato. Kemijskom probusena rupa na komadu robe. Divan app. I rupa na ni manje ni vise par puta obuvenoj martensovoj cizmi. Jos bolji app. A ja slika ko salate slikanih netom prije slanja. Ko za vraga. Uopce se ne pitam kaj se desava iza cela osobi koja tak bubne i ostane ziva. Ili jos bolje, da unisti ne bi li sta? Dobila pare pa s njima zajebavala nekog drugog pa treceg? Tuzni su to zivoti.
2016 11 03
da! ove price izgledaju ko SF, kad se sjetims sebe nevine na Kpricama, kad jos nisam znala sto me ceka x-) a onda suradnja za suradnjom, teme po forumu..za zapitati se
2016 11 03
> Sandrlje: > da! ove price izgledaju ko SF, kad se sjetims sebe kad sam bila nevina na Kpricama i nisam znala sto me ceka x-) a onda suradnja za suradnjom, teme po forumu..za zapitati se Ja forum otkrila tako sto sam trazila admina/moderatora nebih li prijavila kradju slika moje torbe. Koje si je fino prisvojila neka spodoba s par oglasa, od toga dve djecje bocice. :') Ova s rupom na cizmi, ispostavilo se, prakticirala uredno narucivanje pa zajebavanje vise manje svih prodavaca s kojima je imala suradnje. Jednoj curi slala prigovor da platnene tenisice sinu nisu dobre za baustelu. Aj sit ju nat. :') meni nije htjela dat podatke za uplatu vec me u neutralnoj pitala jel ih primam u povrat. Ni slika ni br rn nista. To m sjeti na onu "a mislila je da ce samo prdnut" :')
2016 11 03
. > S druge strane primjetila sam u zadnje vrijeme da dosta novih profila provociraju jako jako i sve vise mi upucuje na zakljucak da iza njih stoje stare clanice blokirane. Kad čovjek malo bolje razmisli ....
2016 11 03
Nezgodna situacija, ali evo ja sam neki dan postupila po osjećaju. Prodavala sam dječju obuću. Moja greška je bila jer sam napisala da je gazište 15,5cm, a bilo je 16,5 cm...baš sam zeznula kod tipkanja i nisam primjetila. Ja imam preko 200 povratnih, a cura 30. Kako je bila moja greška, rekla sam neka mi napiše broj računa gdje da vratim novac, i odmah sam joj vratila sve i još dodatno za poštarinu, prije nego je ona meni vratila. Ja sam tako osjećala da je ispravno jer je bila moja pogreška. To je bilo jučer, a cura je javila da radi do kasno i da šalje robu danas. Dobila sam šifru paketa i nadam se da je obuća u njemu... Ja sam tako postupila, a sad cura s malo povratnih s druge strane je isto mogla pomislit da joj nikada neću vratit novac ako ona meni pošalje nazad...ali, evo ja nekako vjerujem još uvijek u poštenje, pa se nadam da su i drugi takvi... Mislim da uvodničarka teme sad mora naći neku sredinu kako se dogovoriti sa suprotnom stranom, jer ova nema ni jednu povratnu, pa ostavljanje negativne ne znači ništa, a iskreno i nije za negativnu, samo je rekla da nije zadovoljna jer torba nije kožna. A šta da joj na to odgovorite?! Nađite se na pola puta, pola sada, pola kad vidite torbu i pojas...nema vam druge iskreno, ili odustanite od svega. Meni je žao, vjerojatno se nećete složiti sa mnom, ali neki ljudi su tako tvrdoglavi i ništa ne razumiju, a i ti novi koji prvi put kupuju, ne znaju ni pravila ni način kako krpice funkcioniraju. Pa sad ti nekom novom objasni šta je 1000 povratnih i 0 (nula) povratnih.
2016 11 03
draga Nensi, 30 povratnih je ipak nesto. Nula je, pak, puno manje od toga. Ja nisam sigurna da bih svoje stvari dobila natrag i necu riskirati. Buduci da su se 2 cure ovdje javile tj. ponudile se za primopredaju na podrucju Zagreba, ponudila sam to. Nije prihvatila
2016 11 04
30 je puno! Znači 30 suradnji prošlo bez problema, 30 ljudi zadovoljno! Ali 0...... > Sandrlje: > draga Nensi, 30 povratnih je ipak nesto. Nula je, pak, puno manje od toga.
2016 11 04
hm hm a razlog njezina odbijanja je?
2016 11 04
Nakon toliko komentara i slobodnog vremena, zaista se divim i vama i mladoj dami koja je navela da je remen koža, a ne "činilo mi se da je koza", te torba koja je koza a ne kombinacija. Onima kojima je svejedno dali je koza ili skaj ili xyz ne moraju ostavljati komentar ili mogu ako imaju vremena. Ako je navedeni da je koža, hoću kožu. Ako je navedeno da je skaj, okej. Dok smo tržile tj. mlada dama sve je navela kao koža. Nisam rekla da ja ne želim vratiti skaj artikle, već sam rekla kako ja mogu njoj vjerovati da ću dobiti novce, ako me je prevarila s vrstom materijala? Ja sam joj vjerovala pa sam pogriješila jer sam vjerovala. Dok, ona je sada zbunjena! I ja sam zbunjena i šokirana da me se mulja s nečim što nije koža. Necu propasti za 140kn, dat ću to nekome tko će biti zadovoljniji od mene jer ne vjerujem da ću dobiti novce. Dobila sam popust od 5-10kn, mnogo hvala. Ponudila sam uplatu, pa vraćam i ja plaćam Tisak, dakle ne tražim ništa drugo niti je dama koja koketira s riječima već na 4 stranice ista izgubila s obzirom da ja plaćam povrat Tiskom. Izgubila je vrijeme sinoć i noćas putem maila a bome i ja također. U tom slučaju necu propasti za 140kn, ali ne vidim niti razlog da joj vjerujem, niti mičem negativan feedback. 2:1k samo opušteno i iskreno i bit će bolje. Ne da mi se s njom više dopisivati i ulaziti na mail pa na krpice jer je moje iskustvo prvo i loše, iako sam rekla da mi se sviđaju njeni komadi. Dakle, kupila bi još i zna da smo pričali o suknji i još dva remen. Da suknju nisam uzela jer je prekratka, a remeni mi nisu pisali po dimenzijama, rupama i dr. Ne znam zašto se opravdavam kada sma s njom izgubila jednu dnevnicu dok ona jedno piše tu a drugo tamo i dalje ni to nije znala. Zbunjena sam! Zaista ne vidim razlog tolike drame kada ona nije znala, a kamo li da želim i ovce i nove i os nes banglades.. Čuda sam tu pročitala! Kako vam se da? Svaka čast! Žene, srdačan pozdrav!
2016 11 04
> Sandrlje: > draga Nensi, 30 povratnih je ipak nesto. Nula je, pak, puno manje od toga. > Ja nisam sigurna da bih svoje stvari dobila natrag i necu riskirati. > Buduci da su se 2 cure ovdje javile tj. ponudile se za primopredaju na podrucju Zagreba, ponudila sam to. Nije prihvatila Htjela sam vam pomoći. Žao mi je da ste naišli na tvrd orah. Zato sam mislila da pola novca sad, pola po dobivenoj robi nazad nije loša ideja...ali vi imate kontakt s njom i najbolje znate kakva vam je komunikacija. Ja nekad ni ne kupim robu od nekog ako je loša komunikacija, ma koliko mi se stvar sviđala.
2016 11 04