Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Za izludit!!

Ima li smisla pitat neku korisnicu za kupnju ili mjere i ne dobit odgovor a aktivna je,i nakon dan,dva,tri...?razumijem sto se tice zamjene,koji put ne procitam da nije za zamjenu,pa ne odg.i sve ok,ali ovo??tlak na 800!
2016 11 06
Odustani, idi dalje, ima i drugih cura....ma zašto kod mene netko tako žarko ne želi kupiti?😀
2016 11 06
problem je u tome da je skoro svaka druga tak il ja bas naletim,peh.a tek ono jos slika pa se ne javi ili uzme podatke pa se ne javi,da ne nabrajam..
2016 11 06
Naletiš...bude bolje, no sikiriki
2016 11 06
> malizabac: > problem je u tome da je skoro svaka druga tak il ja bas naletim,peh.a tek ono jos slika pa se ne javi ili uzme podatke pa se ne javi,da ne nabrajam.. Ako uzme podatke ,imate pravo ostaviti neutralnu.
2016 11 06
često mi ne odgovaraju djevojke koje su mi odmah po nečem sumnjive dogodilo mi se nekoliko slučajeva gdje sam se čudila kako je artikl povoljan a nov, ispostavilo se da je prodan- nakon 10 dana čekanja, čak sumnjam da nikad nije prodan po toj cijeni već je samo mamac za kupce kod nekih korisnica su navedeni podaci o artiklu vrlo nelogični, piše unikat, a onda kaže možete kupiti u butiku tom i tom- a slikano izvan butika, takva korisnica mi se ne javlja na upit gdje joj postavljam škakljivo pitanje neke djevojke koje ne odgovaraju kasnije nađem na crnoj listi- zapela sam bila za jednu šarenu torbu i čekala danima odgovor- kasnije nađem da su djevojke prevarene od gospodične nekome se možda ne da mjerit....
2016 11 06
Mozda im ni ne dođu poruke.. Ja vjerujem da se moze i to dog.. A i kad saljete upite citajte o meni..
2016 11 06
> Zrinkic26: > Mozda im ni ne dođu poruke.. Ja vjerujem da se moze i to dog.. > A i kad saljete upite citajte o meni.. ... Slazem se citati "o meni " obavezno... Evo moj o meni je toliko "grub" da ja sama nekad pomislim da neb od sebe kupila...bila je najezda onih sa slovenskih i srpskih krpica pa sam ga u poluljutnji napisala..i tako je ostalo... ... Svako ima svija pravila...evo ja osobno kad neko bez pozdrava pita ne odgovorim -npr pridajem nesto u lotu i pise iskljucivo u lotu ona ni pozdrav koliko je to...dakle ne odgovorim to je moj nacin i moje pravo... .... A onda jos iritantnije kad takvoj ne odgovoris a ona nskon 2 dana upitnik posalje...😎 .... Isto je s upitima za zamjenu kad su pristojno sroceni najcesce odg...a kad nisu jednostavno necu i basta
2016 11 06
Dobar je. Svako tko izludi tu sa upitima se ni ne ljuti..
2016 11 06
> malizabac: > Ima li smisla pitat neku korisnicu za kupnju ili mjere i ne dobit odgovor a aktivna je,i nakon dan,dva,tri...?razumijem sto se tice zamjene,koji put ne procitam da nije za zamjenu,pa ne odg.i sve ok,ali ovo??tlak na 800! Meni se to dogodilo vec nekoliko puta. Zadnje sam nasla kaput tocno kakav sam trazila i pitala zenu za mjere. Prijavljuje se i ne odgovara vec danima. :/
2016 11 06
Evo ja sam poslala tri upita za mjere niti od jedne odgovora, pa ne kužim jela tako teško izmjeriti struk i duljinu hlača, ja mjere stavljam sa svakim hlačama, jedna čak nema niti naznačenu veličinu hlača birno da je marku napisala, stvarno ne razumijem :")
2016 11 06
taman sam mislila napisat novu temu na forumu o ovome jer mi nije jasno. nisam neko vrijeme bila na krpicama, primjecivala sam to i prije al mi se sad čini da je postalo još gore. ZAŠTO JE TAKO TEŠKO KUPIT NEŠTO OVDJE??? čini mi se kao da ljudi postavljaju stvari za bezveze. javiš im se za kupnju, znači kupnju ne zamjenu... nije mi jasno. pa valjda ti je u interesu napravit neke novce, valjda si zato i tu u prvom redu. i onda mi se nakraju plače jer sam si zacrtala da cu to imat, a ne mogu imat jer nemogu dobit ni jedan jedini odgovor. a ako ga i dobijem nakon 4 dana, takva osoba mi bas i ne ulijeva povjerenje sto se tice daljnje suradnje i dogovora...
2016 11 06
Slazem se sa svim Vasim odgovorima,razocarala sam se vec par puta,pogotovo kad sam uplatila nesto manje od 200 kn za nesto sto se kao ˇˇizgubiloˇˇ putem tiska i dalje ni rijeci vise nakon poruka i poruka,a tek dok sam kupila cizme za opast u nesvjest u kakvom su stanju bile,kak sam ih otvorila tak sam ih zatvorila i poslala joj da to saljem nazad,da ne pricam kak su na slici lijepe bile,stvari s kupama koje nisu bile navedene...a i bas cekam ovih dana,pa ima 10 dana stvar koja je otisla stotinama kilometara na krivu sifru a korisnica ono boli ju briga,malo odgovori malo ne i tak.ili one kaj te pile sa 148 pitanja za stvar za 10 kn.tak da kad dozivim lijepu suradnjuja sam u soku da moram tak rec.ima toga za nabrajat...neko se trudi da nesto proda i skace kad vidi upit,a neko onako,bas da ti dan pokvari.da a o pozdravljanju da ne pricam,vec vidis po poruci na cem si.sta vise rec
2016 11 07
rupama*
2016 11 07
Puno nas je ovdje, pa nas ima svakakvih :-)
2016 11 07
1 2