Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Za izludit!!

Nije mi problem dati mjere i dodatne slike,ali je problem kada ne kažu ni hvala, ni ništa!!!! reci necu i ok!!
2016 11 08
Ja u zadnje vrijeme imam problem kao kupac, ne prodavač. Dakle, lijepo pitam je li artikl slobodan, još jednom provjerim ima li kakvih oštećenja (ako nije navedeno u oglasu), zatim tražim podatke za uplatu i da navedu cijenu s pt (nikad ne znaš kako tko šalje) i dogovorim da ću uplatiti sljedeći dan i tako i bude. I onda nikad dobiti šifru paketa. Ja ne razumijem, kako imate vremena komunicirati kad treba dati podatke za uplatu, ali kad treba izvršiti svoj dio dogovora - ništa. Nedavno sam imala poluneugodno iskustvo. Curka je imala 2 negativne, ali sam zanemarila, reko hajde, nisu velike pare u pitanju. I sve super, komunikacija, uplatila sam dan kasnije nego što sam rekla (javila sam joj - bile su Sisvete, totalno sam zaboravila na praznik). Kaže "poslat ću sutra ili preksutra". Dođe sutra, pa preksutra - ništa. Pošaljem poruku da mi javi gdje je zapelo, da nije problem, ali neka mi javi. Cijelo vrijeme se prijavljuje. Onda sam ostavila negativnu i rekla da će tamo biti dok ne riješi se situacija. Odgovorila je u roku sat vremena. Izgovor - taj dan je slala tri paketa i moja haljinica nije stala joj više u torbu. Sve oke, ali imati dvije negativne, prijavljivati se i onda ne odgovoriti. Uz prethodni izgovor i standardno prekenjavanje "radim i studiram". Sve oke, u istoj sam situaciji, ali nemojte mi pričati da se paket ne može poslati. Ako nemate vremena, nemojte prodavati, poklanjajte robu susjedama, rođacima, nemojte tu zavlačiti. Eto, moj paket nakon tjedan dana još nije stigao (ali barem sam dobila šifru i znam da je poslan)
2016 11 09
Sve razumijem i to se stalno dogadja,stvarno imam vise ruznih nego lijepih iskustava.Da sad ne pisem cijelu bibliju o zamjeni koja je prosla tak kaj mi jos sad kosa u zrak stoji kak sam luda,a zavrsila time da sam si podigla paket koji mi je na kraju vracen jer ga nije uspjela podic,a moj paket otisao na krivo odrediste stotinama kilometara dalje.A o tome dobar dan,hvala,i tome slicno svaka druga,treca nezna za te rijeci.
2016 11 11
malizabac, uzrujana si i mogu to razumjeti.... ovdje svaka pristojna i kulturna osoba doživi svojevrstan kulturološki šok jer dolazi u kontakt sa slojevima s kojima inače, u "stvarnom životu" nikada, ni u kakvom scenariju ne bi. još uvijek ne razumijem, a nikada neću ni moći, što neke ljude motivira na ta neka patološka ponašanja, meni je to, i ostat će, van svake pameti. međutim, moj savjet ti je da se naučiš nositi s tim, bez obzira na to što nisi takva i ne možeš to razumjeti. jer odgojiti ne možeš nikoga - to je davni aorist i odgoj dolazi od kuće, od roditelja, a promijeniti ih možeš još manje. shvati to kao pitanje socijalne inteligencije, filtriraš i ideš dalje. na šljam se ne obazireš, a one divne čuvaš ko malo vode na dlanu. isto kao i inače u životu. e, da...i svaki put kad ti netko ne odgovori na poruku, budi sretna jer si spašena od šugave suradnje. ideš dalje i nađeš bolji komad robice i ljubazniju prodavačicu.... očvrsni i sretno 😉
2016 11 11
> ivalorena: > malizabac, uzrujana si i mogu to razumjeti.... > ovdje svaka pristojna i kulturna osoba doživi svojevrstan kulturološki šok jer dolazi u kontakt sa slojevima s kojima inače, u "stvarnom životu" nikada, ni u kakvom scenariju ne bi. > još uvijek ne razumijem, a nikada neću ni moći, što neke ljude motivira na ta neka patološka ponašanja, meni je to, i ostat će, van svake pameti. > međutim, moj savjet ti je da se naučiš nositi s tim, bez obzira na to što nisi takva i ne možeš to razumjeti. > jer odgojiti ne možeš nikoga - to je davni aorist i odgoj dolazi od kuće, od roditelja, a promijeniti ih možeš još manje. > shvati to kao pitanje socijalne inteligencije, filtriraš i ideš dalje. > na šljam se ne obazireš, a one divne čuvaš ko malo vode na dlanu. isto kao i inače u životu. > e, da...i svaki put kad ti netko ne odgovori na poruku, budi sretna jer si spašena od šugave suradnje. ideš dalje i nađeš bolji komad robice i ljubazniju prodavačicu.... > očvrsni i sretno 😉 Imate pravo i hvala na predivnim rijecima :)
2016 11 12
:)
2016 11 12
1 2