Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

kako poslije razvoda

dali je bio sporazuman ili ne svaki razvod je bolan, kad smo došlo malo k sebi treba ići dalje, jer život nije stao zbog toga, od kuda početi, s kim, kako, pitanje je sad ....?.....?- .
2016 11 11
Mislim da je ovu situaciju najbolje opisao Jack Nicholson u filmu The Witches of Eastwick (1987). U sceni kad mu je Cher prvi put dosla na upoznavanje... (za one koje su pogledale film). Ukratko... objasnio je da su najbolje zene, one koje su prosle razvod. "Procvijetaju" nakon njega! Imaju jos vise znanja, iskustva i jos vise znaju sto zele od zivota... Tako nekako :) Ima onih boljih i manje boljih dana, ali takvih imas i kad nisi razveden... Imas vjerojatno vise love, vise slobodnog vremena i ono najvaznije naucis sebe jos vise voljeti i cijeniti! A to je ono najbitnije! Jednostavno mislim da je to sve stvar osobnog pogleda na cijelu situaciju. Kako ga odlucis dozivit, tako ces ga i dozivit! :)) I ne treba ti nitko da pocnes ispocetka, najvise trebas sama sebi i naravno ako imas djecu! Sve ostalo moze biti samo dobar/los accessories tvom zivotu! A kad opet nadjes nekoga s kim ces htjet podijelit svoj zivot, vjeruj mi bit ce puno bolje i zanimljivije :))
2016 11 11
> SonjaSpoljaric: > dali je bio sporazuman ili ne svaki razvod je > bolan, kad smo došlo malo k sebi treba ići dalje, > jer život nije stao zbog toga, od kuda početi, s kim, > kako, pitanje je sad ....?.....?- > . Dali je bio Salvador. Nisam sigurna je li bio sporazuman. 😉 Sonja, cim procitam naslov teme odmah znam da ste Vi autorica! Vi ste nasa krpicarska Tanja Torbarina! 😂😂😂
2016 11 11
sacsdesign - upravo.. Svaka čast na rečenom ;)
2016 11 11
jojjj ja sam pokrenula i sad cekam da prodje 30 dana zalbe i doslovno sam procvjetala svi to vide na meni. a ja.... ja sam presretna
2016 11 11
tome u cast si idem napravit novu tetovazu s znakom novog pocetka
2016 11 11
Sonja, razvodiš se??
2016 11 11
bila sam davno, ponovo sam sretno udana, bila sam mlada, i smatram ako nešto ne ide treba se razvesti dok si mlad,imaš puno veće šanse da kreneš ispočetka 8-)
2016 11 11
vjeruj ono sto sam ja prosla u braku... ma pad s litce me nebi bolio
2016 11 11
nemojte samo odlučiti ostati same, ružno je biti sam -ko Pale - najteže je bilo kad su praznici, svi se okupljajua ti tužan i sam .....
2016 11 11
Jedna meni bliska osoba je prošla kroz razvod, i ostala je sama sa 40 (zajedno su bili nekih 20 godina sve skupa).. Kad gledam na slikama gdje je s "njim" ne mogu vjerovati kakvu tužnu osobu gledam, ljudi moji.. taj pogled, ono kad vidiš nekome u očimu svu tugu koju proživljava.. Sad je žena i po! U svom stanu, plaća joj je narasla, izgleda bolje i mlađe od mene koja imam 26. Još uvijek nije našla "onog nekog" ali trenutno mislim da je toliko snažna i samostalna da joj nitko ni ne treba. Kao da su se te silne godine patnje i ljigavoće nakon razvoda jednostavno isprale s nje, i tek joj se tada sve posložilo. Zato samo hrabro, možda koračaš u neizvjesnost, ali možda u toj neizvjesnosti budeš sretnija nego ikad prije
2016 11 11
> AndreaKod: > jojjj ja sam pokrenula i sad cekam da prodje 30 dana zalbe > i doslovno sam procvjetala > svi to vide na meni. > a ja.... ja sam presretna sretnoi ti bilo, kad se sjetim što sve sada sljedi, rađe ne razmišljam :'(
2016 11 11
"Dođeš kući,skuhaš kavu,sjedneš u fotelju,a oko vas tišina. I svatko bira sam što je to - samoća ili sloboda!" :) Takav je moj život nakon razvoda. Sama sam i sretna,sretna,sretna.....
2016 11 11
tak obično sve govorimo dok ne nađemo opet srodnu dušu 8-)
2016 11 11
> AndreaKod: > tome u cast si idem napravit novu tetovazu s znakom novog pocetka A daj nemoj biti toliki stereotip ,:)
2016 11 11
1 2