Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

kako poslije razvoda

ja sam si nakon razvoda odmah vratila moje djevojačko prezime 8-)
2016 11 11
Ja sam sretno udana (još uvijek) no oko mene svi rastavljeni ili u fazi rastavljanja, dio uže obitelji, dio šire, pa poznanici, ljudi s posla.... I točno sad mogu iščitati neke ključne faze, najprije razočarenje i povučenost, onda ljutnju i gnjev, onda fazu izlazaka i potrage, onda fazu promjene razmišljanja i onda...procvat...ili smršave, ili promijene stil ili daju otkaz na poslu, uglavnom tu je neka prekretnica važna....nakon toga sve se posloži i ljudi jednostavno krenu ispočetka. To, naravno, ne može biti preko noći, kao ni modrica od udarca koja preko noći ne prolazi. Svatko ima pravo na više šansi i više početaka i to je sasvim u redu. Zato svim rastavljenima želim sretan kraj i još sretniji novi početak. A Sonjić, ti si se stvarno pomladila sudeći po profilnoj!!
2016 11 11
kod mene je to bilo davno al svejedno se jako dobro sjećam svih faza, još sam ja iz male sredine pa je to sve puno kompliciranije, al prođe :)
2016 11 11
Mislite li danas da ste mogle predvidjeti da je osoba pogrešna...? Često mi se čini da ponekad još na početku nečije veze vidim da ce biti kraj, a i zbog čega ce biti.
2016 11 12
> Uljeshura: > Mislite li danas da ste mogle predvidjeti da je osoba pogrešna...? > Često mi se čini da ponekad još na početku nečije veze vidim da ce biti kraj, a i zbog čega ce bit ti sam ne možeš predvidjeti jer si zaljubljen i slijep pored zdravih očiju, svi ostali to vide, čak i pričice na grani :D
2016 11 12
> sanjaurban: > Ja sam sretno udana (još uvijek) no oko mene svi rastavljeni ili u fazi rastavljanja, dio uže obitelji, dio šire, pa poznanici, ljudi s posla.... > I točno sad mogu iščitati neke ključne faze, najprije razočarenje i povučenost, onda ljutnju i gnjev, onda fazu izlazaka i potrage, onda fazu promjene razmišljanja i onda...procvat...ili smršave, ili promijene stil ili daju otkaz na poslu, uglavnom tu je neka prekretnica važna....nakon toga sve se posloži i ljudi jednostavno krenu ispočetka. > To, naravno, ne može biti preko noći, kao ni modrica od udarca koja preko noći ne prolazi. > Svatko ima pravo na više šansi i više početaka i to je sasvim u redu. > Zato svim rastavljenima želim sretan kraj i još sretniji novi početak. apsolutno se slazem..zene se nakon razvoda posvete sebi,makismalno ili smrsave(mislim da i stres ovdje igra veliku ulogu) ,nesto veeeliko i vazno promjene na sebi ili kod sebe,dobiju neku dodatnu dozu hrabrosti i krenu dalje..Nadam se da razlog razvoda nije uvijek treća osoba...Kakva su vaša iskustva?vaših bliznjih razvedenih? -p.s. da ,i ove faze psihološke kroz koje se prolazi si odlično opisala..DA i primijetila sam da uglavnom većina nađe i masu hobija..odu na ples,vjezbanje,planinarenje,neke aktivnosti...joga,,,tečajevi svasta;)
2016 11 27
1 2