Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Netko tko bi podijelio malo svojih kefir-gljivica?

Drage vi, imate li viška kefirovih gljivica, koje bi udijelile/poklonile/prodale ? Naša offfca mi je predložila da se obratim jednoj krpičarki iz Rijeke, ali, ni više mjeseci nakon što sam joj se obratila (biti će tome i pola godine) i nakon što mi se obećala javiti jednog od sljedećih vikenda - ni javljanja, ni gljivica :/ . Molim neke besramne i mahnito sklone razmnožavanju, jer već imam dugačak red prijatelja koji čeka daprva omastim brke, pa da i njih namirim.
2016 11 16
ima ti moja mama hrpu u zagrebu.stalno to pije i precjeduje tako da su svjeze..javi mi se slobodno u inbox :)
2016 11 16
Ima frendica ali trenutno nema za dijeliti ...ako odgovara čekanje 2 tjedna ...vidimo se
2016 11 16
Drugarice, svrati do Mlake bilo koje prijepodne i imaš ih, morat ćeš se probiti doduše kroz ciku i viku djece na osnovnoškolskom odmoru ali što je tu je :D Enivej, inbox ako biš me trebala ;)
2016 11 16
imam kefirnu gljivicu (puno iste) i mogu je poslati tiskom ili poštom bilo gdje. ako kome treba, pišite u inbox :-) <3
2016 11 16
također , javite se u inbox, u Zgbu rado ide primopredaja :)
2016 11 17
i ja imam. cuvala sam ih za jednu tetu koja se sad vise ne javlja :( ako netko treba, nek se javi u inbox. steta ih je baciti...
2016 11 17