Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Elf kozmetika (PITANJE)

Pozdrav! Zna li itko da li cijene njihovih proizvoda više za nas u HR i kolika je poštarina?? Zbunjena sam jer sam gledala te stvari na njihovoj stranici i cijene su skroz ok, a onda kad sam drugi put otišla na stranicu izabrala sam Hrvatsku i cijene su odjednom bile duplo više, npr. gledala sam jedan highlighter i cijena mu je ravno 4 dolara, a kad sam gledala isto to samo nakon što sam odabrala HR, cijena je bila 60 i nešto kuna. Kako to ide, jeste naručivali možda? Ako ima netko tko zna, molim vas da mi objasnite. Hvala unaprijed <3
2016 11 16
Pa sad, nisam naručivala 100 godina, ali koliko me sjećanje služi, mi možemo naručivati samo s co.uk, a ne s com inačice. Na američkoj verziji zaista je jeftinije, ali eto, taf lak :) Za poštarinu ne znam, ali provjeri na njihovom FB imaju li još uvijek povremeno akcije na slanje. Shipping će ti se izračunati kad dodaš u košaricu, a prije nego platiš.
2016 11 17
Na beauty joint stranici imas naruciti elf kozmetiku i nije skupa.
2016 11 17
Ja si ELF kupujem u Americi, i tamo je prejeftino. Sa str narucivati u Hrv nije bas jeftino.
2016 11 17
ako nekome treba kupim ja u americi ali mogu dofurati tek u 3.mjesecu :) inbox :)
2016 11 17
Ja sam narucivala sa iHerba i stvarno je super jeftino, jedino postarina ispadne dosta ali ovako i onako se isplati;))
2016 11 20