Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ona ne mjeri odjecu jer ima puno upita takvih :P

> EmaEmilly: > Da znam da je bila tema o metru i ravnalu, istina neki nemaju krojacki metar koji je 10kn Ima ih i za dž u trgovinama s namještajem. Papirnatih doduše, ali posluže svrsi. Kad se već nema krojački ili ravnalo. A šal k'o šal.... Tko je vidio to mjeriti?! :)
2016 11 28
:') :') jel stavila kovanicu do šala na slici, pa da sama procjeniš :') :') :') :')
2016 11 28
Dimenzije/mjerenje pod obavezno, ali da se ja moram fotkati jer bi eto htjele vidjeti kako meni stoji, baš i ne bi prošlo. Posebno curama koje to od mene traže odmah, a ako ih slučajno odbijem njihov odgovor je po defaultu "Ništa onda, aj bok".
2016 11 28
> EmaEmilly: > Ma ok to sve ako nema vremena ali onda si malo uzimi vremena kad stavljas artikle i detaljno izmjeri stavi vise slikica i to je meni ok > ..sto se tice slikanja na sebi to neradim ni ja ili u stvarno rijetkim situacijama , toliko nas je tu na krpicama da stvarno moras imati srece i ebeno dobre artikle da nesto utrzis Ne mislim na slikanje na sebi jer ni ja to ne radim, nego više na ovo mjerenje - svi znamo da deklarirane vel. često ne moraju biti i realne, tako da ja nikad ne bih kupila nešto od osobe koja mi ne želi izmjeriti npr. struk traperica. Ni kod mene ne pišu mjere u svim oglasima jer sam evo baš npr. u subotu cijeli dan spremala ormare i odmah slikala pa mi se iskreno nije dalo odmah i mjeriti sve to, ali to ne znači da ne mogu u danu pronaći doslovno 3 minute da izvadim tu stvar iz ormara i premjerim ako me netko zamoli.
2016 11 28
> Ne mislim na slikanje na sebi jer ni ja to ne radim, nego više na ovo mjerenje - svi znamo da deklarirane vel. često ne moraju biti i realne, tako da ja nikad ne bih kupila nešto od osobe koja mi ne želi izmjeriti npr. struk traperica. > Ni kod mene ne pišu mjere u svim oglasima jer sam evo baš npr. u subotu cijeli dan spremala ormare i odmah slikala pa mi se iskreno nije dalo odmah i mjeriti sve to, ali to ne znači da ne mogu u danu pronaći doslovno 3 minute da izvadim tu stvar iz ormara i premjerim ako me netko zamoli. U potpunosti se slažem
2016 11 28
Ja sebi neki dan kupila dva prava krojacka metra za 20kn , a nije ova jedina koja nemjeri bilo ih je jos , ali kod ove me bas privukao opis o profilu
2016 11 28
> teehee: > > EmaEmilly: > > Da znam da je bila tema o metru i ravnalu, istina neki nemaju krojacki metar koji je 10kn > Ima ih i za dž u trgovinama s namještajem. Papirnatih doduše, ali posluže svrsi. Kad se već nema krojački ili ravnalo. > A šal k'o šal.... Tko je vidio to mjeriti?! :) ma nije obicni sal nego krzno koje sam mislila umetnuti u kapuljacu parke
2016 11 28
> InesNadia: > :') :') jel stavila kovanicu do šala na slici, pa da sama procjeniš > :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 11 28
kupovala sam jednu toplu kapu, pitam gos.da mi izmjeri promjer kape, kaže da nema metar,zar ni neko ravnalo,pitam, ne ni ravnalo kaže da nema ... ;) ;) ;)
2016 11 28
Donekle razumijem kada piše u opisu da nisu za zamjene i da na takve poruke ne odgovaraju ,ali kad napise u opisu da ne radi mjerenja ,ne šalje dodatne slike i da na takve poruke NE odgovara E to ne razumijem ! Da stvar bude jača , u krajnjem slučaju ima samo jednu sliku artikla. I šta sad ? Pucaj u prazno. Možeš biti kupac za poželjeti ,ali ona ne odgovara na takve poruke o slikama uopće :D Mislim da ako stvarno žele prodat nešto i ozbiljno to misle da onda takve besmislice ne bi trebale predstavljat problem. Da netko ne može izdvojiti minutu i pol ,eventualno dvije svog dragocjenog vremena to ne razumijem. A kad trebaju preispitat o artiklu one same to ne predstavlja nikakav problem 😂😂
2016 11 28
Ja sam imala suradnju sa jednom takvom koja je napisala u opisu da nema vremena za mjerenje, da ako ne odgovaraju mjere da prodamo dalje i sve tako....na principu uzmi ili ostavi.... Uglavnom, ona je meni bila kupac, a ja sam njoj morala slikati artikal sa svih strana, mjenjala je da će kupit jedno pa onda drugo...itd... I na kraju, iako sam sve to pročitala, ipak sam slikala i mjerila, i gospođa je uzela tri artikla...I bila je super ljubazna...i sad mi se svaki put javi ako je nešto zanima...pa ti budi pametan....takva mi je ispala super ljubazna, pravi kupac.....a kao prodavač, možda onda stvarno ima artikle kakve napiše da su i smatra da je to to....ali tko bi ga znao, kao da igraš lutriju....
2016 11 28
> IvanaHercegovac: > Ja svoj krojači metar platila 27 kuna u müllera😢😢😢 > Al dobro, traje mi 3 godine😅 ja moram imati uvjek vise posto ih zagubim , ma bez metra se nemoze na krpe
2016 11 28
ja imam doma jedan metar kod kompjutera samo za krpe 8-)
2016 11 28
> EmaEmilly: > > IvanaHercegovac: > > Ja svoj krojači metar platila 27 kuna u müllera😢😢😢 > > Al dobro, traje mi 3 godine😅 > ja moram imati uvjek vise posto ih zagubim , ma bez metra se nemoze na krpe Ja svoj izgubim u moru torbi i cipela, pa traži dok ne nađeš ćošak od metra😅
2016 11 28
> IvanaHercegovac: > Ja svoj krojači metar platila 27 kuna u müllera😢😢😢 > Al dobro, traje mi 3 godine😅 Za tu cijenu ti trebaju dati i jamstvo dvije godine i poklon bon
2016 11 28
1 2