Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ugroženi pojedinci

cure,jel se vama dešava da vam se javljaju za kupovinu pojedinci koji očito nemaju namjere kupovati nego su logirani zbog fotki? imam svega pa i stvari za odresle, al očito je to nekima zanimljivo samo za razgledavanje. možda bi kaj od toga i prodala ali razmišljam da sve to maknem jer mi je glupo slat podatke sumnjivcima
2016 12 02
otkad postoje krpice stotine cura je do sad dobivalo slicne poruke o nosenim najlonkama i slikanju u njima ,:) nemam pojma jel mu koja uspjela i prodati nesto od donjeg vesa :D
2016 12 02
Nista novoga,mene cak na njuskalu zezali.Prodavala sam hlace i razne poruke,mole slike guze,pa da li ja volim guze,da li nosim tange...poruke u 6h Spavas??Pa za pola sata opet Hej hej spavalica?Onak ja ne znam kaj su ljudi tako bolesni.Dva puta mi se to desilo.I vise mi je muka.Pa poruke da li nosim na nogama carape,da li smrde i takva retard pitanja.Vec sam istraumatizirana na svako pitanje...😂
2016 12 02
Često i meni postavljaju takva pitanja..jednostavno ne odgovaram..ima ih puno.. :s
2016 12 02
Ajoj umrtvila sam vise na takva pitanja. Nekad kad mi se da malo ih i zezam x-)
2016 12 02
Mene više brine od toga 20 upita za stvari i dalje muk,,,muk muk,,,,,,,,,,,žene uozbiljite se ]:) DALI JE TO HIR ,,NEZNANJE GLUPOST,,,neznam što bi više rekla,,odu krpice kvragu,,,,sad ste stvarno pretjerale,,poćeti ću listati sama NEODGOVORNE KUPCE,,,
2016 12 02
Mene malo malo ispituju gluposti i onda samo muk. UŽAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS
2016 12 02
evo ja sutra objavljujem privatnu listu takvih javno,,jer one nemaju pojma ni šta znaći ŽELIM ,,ILI IH BOLI BRIGA , a da postoji tema o njima,,ali ih one sigurno ne čitaju,,pa može me admin blokati,,ili nek poduzme nešto,,
2016 12 02
Kod mene cure ista stvar traže slike u jednim hlačama, drugim hlačama i muk nakon poslanih slika, barem da se zahvale, ne ništa, ma sramota. Pa ja bih barem rekla hvala vam na trudu razmislit ću ili ne odgovaraju mi, to bi bilo fer
2016 12 02
> LJILJKANA: > Kod mene cure ista stvar traže slike u jednim hlačama, drugim hlačama i muk nakon poslanih slika, barem da se zahvale, ne ništa, ma sramota. > Pa ja bih barem rekla hvala vam na trudu razmislit ću ili ne odgovaraju mi, to bi bilo fer Ista priča, već neznam koliko puta...katastrofa...pristojnost ravna nuli :@
2016 12 02
> KatarinaSarah: > Nista novoga,mene cak na njuskalu zezali.Prodavala sam hlace i razne poruke,mole slike guze,pa da li ja volim guze,da li nosim tange...poruke u 6h Spavas??Pa za pola sata opet Hej hej spavalica?Onak ja ne znam kaj su ljudi tako bolesni.Dva puta mi se to desilo.I vise mi je muka.Pa poruke da li nosim na nogama carape,da li smrde i takva retard pitanja.Vec sam istraumatizirana na svako pitanje...😂 Hjooj.. ja sam neki dan prvi put stavila na njuskalo oglas i stavila sam stikle. Ali samo stikle znaci nema slika mojih nogu niti ista drugo.. i nema 10min da je oglas aktivan a ono zove neki pubertetlija i ne moram vam pricati :') Da ne pricam da mi je to prvi i zadnji oglas na njuskalu
2016 12 03