Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

TRAŽIM MACU ZA UDOMITI :)

Ajme super mi izgleda ovako crni, bas mi je fora :D Mislim da se oko jajceka ne moras sekirati jer isto kao i nasi muskarci, dolaze u svim velicinama ,:) A ovo mu je samo navika ostala vjerovatno, isto si primjetila kad su sretni i predu da rade ono sa capicama. Kad ih stiscu i cupaju ko da sisu mljeko ko bebaci. To im isto ostane tako :)
2016 12 20
Pa zar ne bi trebao bit bez jajca ako je sterilan? Ja mislim da mu je to ona mosnja ostala vani jer je jos mlad.
2016 12 20
Moji svi mački su kastrirani i svi imaju male zvončeke, to se sad tak radi, valjda da ne budu iskompleksirani :) Estetski kakti da se ne razlikuju od ostalih. A to s dignutim repom kaj trese, to su moja dva pokojna kastrirana mačora radili od milja- Kad bi se nuđali na draganje, stali bi blizu mene, ne nužno skroz blizu, i drmali dignuti rep, i čitala sam da to nema veze s obilježavanjem. Oki je veliki šmajhlavac i zato to radi, od užitka :)
2016 12 20
Ajme hvala vam puno. Onaj jadni bratov macak nema opce jajca, pa mi je bilo cudno. Oki se samo hoce mazit. Nista drugo. I jest. Malo mi je puno debel, ima velik stomak al stavit cu ga na dijetu poslije Bozica. Sve prihvaca i nikog se ne boji. Uvali se u krilo kome stigne. I velika je pricalica, stalno nesto mrmolji. Kako je kao mali prebolio respiratornu infekciju ostala mu je mala mana da hrce kad dise. I tako stalno hrce okolo. I nosic mu malo slini al nista strasno, kad se nakupi sline on kihne i rjesi se toga u cas. Nasao je neku moju staru lopticu i naganja je ali se brzo umori jer je debel i onda legne na ledja i hrce ko covik :D
2016 12 20
Kakva uživancija :) Nadam se da si sretna sa micekom i zelim vam puno radosnih i maznih trenutaka :")
2016 12 20
Peti element prekrasna je :) Oki je pokazao interes za bor uvlacenjem svojeg debelog dupeta unutra pa smo okolo stavili aluminijsku foliju koju mrzi i sad ne prilazi. Inace, za blagdane dolazi puno gostiju a Oki odusevljeno skace svakome u krilo. Kad odu onda tuzno mjauce. Inace ima fetis na francusku salatu i masline. Inace stalno jede ali to mu je sada najveca strast. Maslinu mu dam da pojede nekad ali francusku ne, pa dramaticno mjauce. Velika je pricalica, non stop nesto brblja.
2016 12 27
:o <3 :o <3 Ajmeeeeeee kak je lepi!!!!! I mazilica je! Blago ti se, sad sam ljubomorna :,'( Ali sretna sam zbog tebe i Okija o:) I moj Fritz ima sitna "jajca" - to je zapravo samo ostala koža.
2016 12 27
Joj predivan je <3 Tak mu se lepo crna dlaka sjaji, zato i obožavam crne mačke! A taj beli flek haha, i žutook je :) I ja sam ljubomorna, moji su svi u drugoj sobi pod krevetom kad neko dođe, ljudi stalno pitaju a gdi su ti mačke, nema teorije da dođu... I niti jedan nije za u krilo, a Oki je najtraženija vrsta, "lap cat", ma milina o:) Kolko vidim on se prilagodil ko da je već godinama kod tebe :) A maslina i francuska, čuj zna mačor kaj je blagdanska klopa :')
2016 12 27
Bok, evo prošlo je mjesec dana kak je Oki kod tebe, čisto sam znatiželjna kolko jako uživaš <3
2017 01 26
1 2 3 4