Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Heidi Milcic

Moze li mi tko reci zasto je korisnica blokirana?
2016 12 06
Šibni tu link profila
2016 12 06
4 negativne. Od kojih u 3 uopce ne kuzim jesu li uopce opravdane
2016 12 06
1 je definitivno osvetnicka i bez razloga
2016 12 07
Mislim da se na nekoj temi pisalo o preprodaji nakita, nešto je oglasila kao nasljeđe, a netko je prepoznao j u tom oglasu prepoznao komad nakita koji je od njega kupila za manje pare, tako nešto.... Da li je to bilo na temi 'Crna lista' unatrag par dana? ispričavam se ako sam pobrkala lončiće.
2016 12 07
Mozda je bila na crnoj listi. Ne znam. No nakit je bio ludilo.
2016 12 07
Cure gdje je tema o potrncijalnim prevarantima?Jucer sam komentirala nesto ali sada ne znam di da je nadjem.Nasla sam neki profil sto "prodaje" original uggsice pod kopiju(OBOZAVAM UGGSICE,IMAM.IH POZAMASAN BROJ,ZNAM SVE O NJIMA,KOPIJU VIDIM NA PRVU,I OVO STO PRODAJE JE ORIGINAL JER I JA IMAM ISTE TAKVE)I to je opet neka prevara da se pikne bar 178kn ili tak nekaj.I vidjela dva profila koji jedne te iste cizme original prodaju po 300kn i 600kn.I kak su te cizme inace skupe jako,neko ce nasjest na dosta jeftinu cijenu i gotovo.Zato bi stavila sliku od tog profila i cizmi kao sto sam vec jucer tako napravila.Ali ne mogu naci temuu
2016 12 07
Ona je očito dobila odgovor od admina, kako navodi u povratnoj adminu, da je razlog blokade preprodaja. "Dobila sam odgovor u vezi Heidi Milčić koji me nije zadovoljio pa čekam konkretne dodatke tj.dokaze.Naime kako se sjećate ona je navodna preprodavačica neke bižuterije,no ona bižuteriju nema i nikad je nije nikome prodala.Dajte prikažite molim tko je to nju prijavio za takovu transakciju.Onda će ona lijepo kopirati sve razgovore sa svim profilima da vidimo gdje je kvaka i tko je neosuđeni a pravi sitni i neugodan preprodavač.I tko su njegovi jataci.Onako od čiste zlobe.Zamislite ovo da je cura jučer otvorila profil i sve zna o Heidi da ona kuka da plaća struju i vodu?A kao može prodavati taj svoj nakit u lom zlato?!A zašto onda postoje krpice.Za podmetanja i lažiranja i prevare i utaje!!!"
2016 12 07
> hanami: > Ona je očito dobila odgovor od admina, kako navodi u povratnoj adminu, da je razlog blokade preprodaja. > "Dobila sam odgovor u vezi Heidi Milčić koji me nije zadovoljio pa čekam konkretne dodatke tj.dokaze.Naime kako se sjećate ona je navodna preprodavačica neke bižuterije,no ona bižuteriju nema i nikad je nije nikome prodala.Dajte prikažite molim tko je to nju prijavio za takovu transakciju.Onda će ona lijepo kopirati sve razgovore sa svim profilima da vidimo gdje je kvaka i tko je neosuđeni a pravi sitni i neugodan preprodavač.I tko su njegovi jataci.Onako od čiste zlobe.Zamislite ovo da je cura jučer otvorila profil i sve zna o Heidi da ona kuka da plaća struju i vodu?A kao može prodavati taj svoj nakit u lom zlato?!A zašto onda postoje krpice.Za podmetanja i lažiranja i prevare i utaje!!!" Meni nije jasno zašto ona govori o sebi isto kao i na crnoj listi u trećem licu cijelo vrijeme?
2016 12 07
Divna gospođa..... imale smo izvrsnu suradnju.... baš nije fer što je blokirana... :( :,'(
2016 12 07
meni ni iz džepa ni u džep, ali - Henazg, kakve veze ima je li to po vama divna gospođa i da li ste imale izvrsnu suradnju, s tim da li je fer što je blokirana? Najveći dio blokiranih krpičarki imao je prije blokade s nekim izvrsnu suradnju,ali - kako to može biti mjerilo za to da li je ili nije fer što su blokirane? Valjda je mjerilo jesu li ili nisu poštivale pravila Krpica.
2016 12 07
> KatarinaSarah: > Cure gdje je tema o potrncijalnim prevarantima?Jucer sam komentirala nesto ali sada ne znam di da je nadjem.Nasla sam neki profil sto "prodaje" original uggsice pod kopiju(OBOZAVAM UGGSICE,IMAM.IH POZAMASAN BROJ,ZNAM SVE O NJIMA,KOPIJU VIDIM NA PRVU,I OVO STO PRODAJE JE ORIGINAL JER I JA IMAM ISTE TAKVE)I to je opet neka prevara da se pikne bar 178kn ili tak nekaj.I vidjela dva profila koji jedne te iste cizme original prodaju po 300kn i 600kn.I kak su te cizme inace skupe jako,neko ce nasjest na dosta jeftinu cijenu i gotovo.Zato bi stavila sliku od tog profila i cizmi kao sto sam vec jucer tako napravila.Ali ne mogu naci temuu Misliš: prodaje kopiju pod (kao) original, a ne kako si ti napisala: original pod kopiju.:) hihi
2016 12 08
> MimiLili: > > KatarinaSarah: > > Cure gdje je tema o potrncijalnim prevarantima?Jucer sam komentirala nesto ali sada ne znam di da je nadjem.Nasla sam neki profil sto "prodaje" original uggsice pod kopiju(OBOZAVAM UGGSICE,IMAM.IH POZAMASAN BROJ,ZNAM SVE O NJIMA,KOPIJU VIDIM NA PRVU,I OVO STO PRODAJE JE ORIGINAL JER I JA IMAM ISTE TAKVE)I to je opet neka prevara da se pikne bar 178kn ili tak nekaj.I vidjela dva profila koji jedne te iste cizme original prodaju po 300kn i 600kn.I kak su te cizme inace skupe jako,neko ce nasjest na dosta jeftinu cijenu i gotovo.Zato bi stavila sliku od tog profila i cizmi kao sto sam vec jucer tako napravila.Ali ne mogu naci temuu > Misliš: prodaje kopiju pod (kao) original, a ne kako si ti napisala: original pod kopiju.:) hihi Nee nego su cizme original,a ona napisala Kopija i prodaje pod 150 ili 180kn.Ali nema vise cizama.Stavila neke druge.Svaki dan brise i mjenja oglase.
2016 12 08
Sarah svaka cast sto ste vi novi uspjeli to "iskopati" i povezati :)
2016 12 10
> sonja90: > Sarah svaka cast sto ste vi novi uspjeli to "iskopati" i povezati :) Hvalaa,ali nisam nova.Imala sam profil KatarinaKaty,ali sam mjenjala mobitel i pritom izgubila sifru krpica,maila ma svega zivoga.I morala sam novi profil napravit.A ni ne znam zasto nema mog profila.Kad ukucam ime nema ga.Nisam bila na krpicama odkada me jedna mala prevarila i odkad su mi njezini imucni roditelji prijetili da ce me tuzit za klevetu.Pa su mi prisjele krpice i jedno 3 godine me nije bilo.Pretpostavljam da je profil obrisan sto mi je jako zao jer sam puno pozitivki imala,a ovako sam kao nova.Ali Boze moj 😀 Obozavam Uggsice i svaki dan gledam nove oglase.I skuzim da dosta novih profila bez povratnih stavljaju uggsice na prodaju jer je to sad popularno.I tako najlakse prevare cure.Ove sam odma zamjetila,ali niko nije reagirao na moj apel i eto.Luda Katarina trabunja o Uggsicama.Koga briga.
2016 12 10
1 2