Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Otvaranje tema pod odgovarajućom kategorijom

Trebalo bi još moderatora- za forum.. barem dvije osobe. Svi smo ovdje da prodamo svoje krpice..ali ovo doslovno silovanje foruma postalo je prestrašno.
2012 11 19
oooo da, baš tako, silovanje foruma..i da si hoću nešto pronaći da kupim, ne znam ni sama od kuda bi počela pretraživati...koma.. e sad i ja idem na offtopic [:hihot] : Po meni, svaki predmet koji se prodaje treba biti zasebno na fotki, preglednije je..Jer ako uslikaš 10kom nečega na jednoj fotki, kako će kupac objasniti što želi kupiti...?Neovisno o istim modelima, bojama itd... [:smijesi]
2012 11 19
I baš nemaju namjeru prestati sve mi se čini -.- Lošost, baš fali još moderatora dada :)
2012 11 20
i meni se čini da ne misle prestati....
2012 11 20
Antonija, i meni je ljepše ovako. [:smijesi] Koliko god bi mi lakše bilo npr. pod jedan artikl staviti odmah 5 različitih boja..ali negdje su razlike u nijansama.. i lako mogu i ja pogriješiti u slanju a i kupac u objašnjavanju. Time što netko ima 10 pari gotovo istih naušnica na 10 različitih oglasa. ne znači da svi oglasi imaju 5 milijuna pogleda [:smije] i da se stalno vrte na početnoj.. [:zaljubljen]
2012 11 20
Tako je, jedna slika-jedna stvar [:zaljubljen] Nema nepotrebnog objašnjavanja tipa: znaš ja bi ovu stvar na slici s lijeve je strane, 2 .poredu gore, iznad onog......bla bla.... [:hihot] A ja bi ovaj forum izbrisala kompletnog i ajmo sve ispočetka bez oglasa [:hihot] [:smije] Danas sam opaka, hehe [:hihot]
2012 11 20
Ja ne bih bas sve, ima jako dobrih postova :D ALI bih recimo sve postove u krivoj kategoriji jednostavno obrisala. I doviđorno, nema, ako hoces da ti post bude objavljen duze od 10 min ces ga staviti u tocnu kategoriju :)
2012 11 20
priznajem, ima dobrih postova [:zaljubljen] To bi trebalo uvesti, ak se ne stavi oglas u za to predviđenu kategoriju, slijedi brisanje [:zaljubljen]
2012 11 20
ooo daaaa...mislim da je prava sreća naći temu koja spada u navedenu kategoriju..to se stavljaju oglasi gdje god se stigne... [:frustriran]
2012 11 22
Čini mi se da je administratorica počistila forum [:zaljubljen] ^^
2012 11 23
[:zaljubljen] [:zaljubljen] treba još puuuno toga izbrisati, ali i ovo je pomak, svaka čast [:zaljubljen]
2012 11 23
Mislim da treba srediti forum. Previše je tema pod krivom kategorijom i previše tema ima nazive koje nemaju veze s onim što u nastavku piše. Lijepo je navedeno kako se oglasi pišu i što u nazivu treba pisati.
2012 11 23
Pufnizza, potpuno se slažem s tobom. Cure ili ne znaju kako otvoriti i gdje otvoriti temu, ili jednostavno nemaju srama...Ali ako postoje neka pravila, pa hajmo ih poštivati... [:smijesi]
2012 11 23
Upravo to. Uz to jedne te iste teme se otvaraju po ne znam koji put. Ja bi to sve pobrisala. Nije istina da se ne može prvo pregledati cijeli forum i onda odlučiti u koju će se kategoriju i kojeg naziva tema staviti.
2012 11 23
Istina, ne možeš samo uletjeti na forum i prstom birati i reći :"aha, ovdje bi mogla staviti oglas", a da uopće ne gledaš gdje ga stavljaš...ali govorimo u prazno...cure ne poštivaju pravila..
2012 11 23