Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Otvaranje tema pod odgovarajućom kategorijom

Pozdrav! Kako otvoriti novu temu? Nova sam na Moje krpice, i........ Ne mogu ostati po strani kad čitam o prevarama, podvalama itd. Ne razumijem zašto se kod registracije ne traži OIB ( OIB nije tajni broj i dajete ga gotovo svugdje), zašto na profilu nije istaknut br. kontakt telefona ili mail adresa. Zašto se adminu ne ostavlja broj računa i podatci korisnika na koji će se vršiti uplata i sl.Možda bi se na taj način smanjile prevare Primjer: Netko nekog prevari registriran u jednom profilu, zatim se registrira ponovo pod drugim imenom i opet nekog vara. Katastrofa!!!!! I nikom ništa. Smatram da svaki registrirani član na ovoj stranici koji je pošten nema što skrivati. Iznošenjem nekih osobnih podataka kod registracije nebi trebao biti problem.Primjer: ja sam nova članica, stavila sam neke stvari za prodati. Obavila sam jednu kupovinu i nemam drugih feedbecka. A svi prije kupovine ili prodaje gledamo šta je tko napisao . I tako ću još dugo biti nova... Da ne duljim, gdje otvaram nove teme i koga mogu kontaktirati za poboljšanje usluge na ovoj stranici? Lijep pozdrav!
2015 04 27
1 2 3