Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Arganovo ulje

Pozdrav svima! Dolazim iz Maroka krajem prosinca i donosim 100% prirodno arganovo ulje, ako je netko zainteresiran neka mi se javi. Bocica od 50 ml je 100 kn. Vjerujem da vec znate kako je arganovo ulje blagotvorno za kozu, kosu i nokte, prava antiage terapija, pomaze u zacjeljivanju, rjesavanju problema s pristicima itd. 😊 Znam da su ljudi znali imat negativna iskustva s raznim distributerima preko kojih se moze kupiti u Hrvatskoj. Mozete biti sigurni da ovo ulje dolazi ravno iz marokanskih sela, hladno presano i neobradivano 😊 Vec donosim obitelji i prijateljima, pa posto cu imat jos mjesta u prtljazi primam narudzbe i sa strane 😊
2016 12 11
koji je proizvođač? da prolistam po netu...
2016 12 11
i mene zanima koji proizvodac
2016 12 15
Bok cure! Proizvođač je jedan kooperativ u blizini Essaouire, kupujem direktno kod njih, kao kad kupujete maslinovo ulje npr. direktno od maslinara, znači nemaju web stranicu, naručim, dođem s bočicama i onda mi oni to napune pred mojim očima :) Bolje od bilo čega što se kupuje preko neta i miješa s tko zna čim. Provjereno ;) Tako ujedno pomažemo i lokalnim ženama koje to rade (na tradicionalan način melju i cijede ulje iz plodova argana).
2016 12 16