Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeste li?'??

> Sanja8888: > Di joj je slika te veličine koje navodi ja sam tražila sliku,ali ništa nije poslala
2016 12 19
Meni se bljuje od ovih krpičarki/oštaplerki polako... Takva komunikacija, pa to nema nigdje. Tu admin treba blokat forever&ever. Ma trebali bi se prijavljivat kao na njuškalu, sa oibom, da imaš samo jedan profil. Kad si gotov, nema te više, a ne ovako, svaka druga osoba je novi profil istih pacijentica....
2016 12 19
Ne znam što je sa današnjom djecom Ma nije stvar ni koliko godina imaš,ali kultura,lijepo ponašanje i ostalo se treba znati,normalna komunikacija A ne ovamo mi ne znamo tko se krije iza tolikih nickova,ali svjedno nikada i da me netko razočara na neki način,nikoga ne bih nazvala kurvom i sličnim epitetima,a kamoli nešto opsovala ,Boga ni u kojem slučaju,ali svakako ništa ne bih (možda u sebi samo neku psovku haha)
2016 12 19
Strašno, ja sam šokirana!
2016 12 19
koji rjecnik...ma strasno
2016 12 19
A može usput i BOMBI na CL. Sudeći po broju negativnih i kako ne gasi CAPS LOCK, neće dugo proći...
2016 12 19
Di su slike zsmjenjenih artikala? Na profilima
2016 12 19
Ovo je straaaašno....uzrujalo me....
2016 12 19
Isuse.Nisam imala takva iskustva.Duboko se nadam da necu tako nesto dozivjet.Ja si sve previse k srcu uzimam 😊
2016 12 19
> smisnamala: > Di su slike zsmjenjenih artikala? > Na profilima Kak mislite? ja prodane artikle brrišem,tj. kad ih pošaljem onda obrišem,a jaknu koja je ona meni poslala ima na njenom profilu roza blijedo ,još ju nisam dobila
2016 12 19
Meni je neugodno bilo citati to, za blok. ]:(
2016 12 21
1 2 3