Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozdrav iz Srbije!

Naime ja sam devojka, koja zivi u Backoj Palanci na samoj granici sa Hrvatskom. Ja sam ovde, kao i vi da kupujem/prodajem. Vecinom da kupujem posto, u Srbiji na sajtu "mojekrpice.rs" nema bas puno odece koje se meni dopada.. Dakle, ne zelim ni jedan sukob da imam, mi smo svi ljudi, stvoreni od mesa i krvi zar ne? Nadam se u buducnosti, da cu imati dosta pozitivnih utisaka od Vas kao i vi od mene.. Stavila sam da sam iz Iloka jer tamo imam puno rodjaka, i ja mislim da ne predstavlja veliki problem, a meni je Ilok na 10 min samo da predjem granicu. :) pozdrav svim clanicama ovog sajta :* ♥
2016 12 26
tek si došla a već misliš da bi moglo doći do sukoba s nekim, zašto ?
2016 12 26
Zato sto Srbi mrze Hrvate, tako Hrvati mrze Srbe... ( pojedinci) :) Odkud ja znam ko kakvo misljenje ima... Zato sam i navela :)
2016 12 26
Ako ćemo iskreno ja mislim da si pokrenula ovu temu isključivo kako bi se izreklamirala, a ne kako ti kažeš zbog odnosa između Hrvata i Srba tj predrasuda pojedinaca... ovdje (na krpicama) to nikoga ne zanima...
2016 12 26
i malo nas testira da vidi kako dišemo..... ,:)
2016 12 26
Dobrodošla Jano !!! :) <3 <3
2016 12 26
Ne znam zasto se osjecas ugrozeno i u cijim glavama je to jos rat i jos na ovakvoj stranici...i zasto si sama nameces takva razmisljanja samim time si kompliciras
2016 12 26
Ma kakve tenzije.. Dobrodošla! 😊😊
2016 12 26
Ne vjerujem da se došla reklamirati, pošto nema artikala jos😀
2016 12 26
> jana0906: > Zato sto Srbi mrze Hrvate, tako Hrvati mrze Srbe... ( pojedinci) :) Odkud ja znam ko kakvo misljenje ima... Zato sam i navela :) Meni samo nisu dobri ljudi losih namjera a otkud tko dolazi uopce mi nije bitno ..mislim da tako i vecina ovdje misli :) Sretno sa prodajom /kupnjom
2016 12 26
> IvanaHercegovac: > Ne vjerujem da se došla reklamirati, pošto nema artikala jos😀 tek priprema teren..... o:)
2016 12 26
Dobro nam došla! :)
2016 12 26
nije bitno tko si i odakle si...bitno je da si covjek..dobrodosla
2016 12 26
dobro nam došla :D
2016 12 26
Tako mlada a glavu razbija Srbima i Hrvatima ...ne troši mladost na takve stvari Dobro dosla :D
2016 12 26
1 2 3