Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nejavljanja

Pozdrav svima! Želim kupiti jaknu, kontaktirala sam osobu na fejsu i tu na krpicama di se logirala nakon što sam slala poruke a na fejsu tvrdi da joj nisam u inbox poslala ništa. Napravila sam screenshot gdje sam još u srijedu poslala upit i stavila joj ga u komentar(grupa na fejsu). Nakon toga ona napravi screenshot moga upita i nek pogledam, kak joj piše da joj nudi prihvati ili ignoriraj(poruku).
2016 12 30
Dobro i? Sta te konkretno zanima?
2016 12 30
Sniženja su počela, nije to jedina jakna na svijetu. :)
2016 12 30
Tako je! :) Ali mukotrpono je na sniženjima......
2016 12 30
> SilaVila: > Tako je! :) Ali mukotrpono je na sniženjima...... Treba uranit, kad koliko toliko trgovine liče na nešto. Osim ZARA-e. x-)
2016 12 30
U Tally-u isto hlace razbacane na hrpe kao i u Zari,ruzno za vidjet.Mohito druga stvar.Sve uredno,nema navale guzvi,jer nisu im cijene bas tako niske pa ekipa valjda nije navalila.Tako da bilo je ugodno kupovat u Mohitu.I u Sinsayu je super,iako ima bas niske cijene inace,eve uredno,nema navala.Dok Zara i Bershka boze sacuvaj.I H&M.
2016 12 30
kao da se dijeli besplatno..čula sam danas o toj gužvi strašnoj i hrpama odjeće..zaobilazim u širokom luku pa zar smo tako nisko pale??? mogu zamislit navalu na kabine.... u doba Jugoslavije smo kulturnije obavljali šoping :)
2016 12 31