Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Frizeri u Dubravi ili Sesvetama

Ima tko za preporučiti kakvog dobrog frizera/frizerku na tom području a da je s pristupačnim cijenama? Ja idem kod jedne i ok je, zadovoljna jesam ali nisam očarana, a za pramenove i rezanje vrhova platim 300 kn, nekad i više ako mi stavi neku masku, olaplex ili sl.I tu mi uredno uračuna "frizuru", koja je feniranje, odnosno posuši kosu s četkom. Ne kužim, jesam ja luda ili su to i dalje takve cijene?
2017 01 15
Pratim temu jer sam i ja u potrazi za dobrim frizerom u Dubravi. Već sam mislila da sam šašava al vidm da nisam bila u krivu...istu muku mučim. Pamenovi amaterizam a cijene buuuaaa
2017 01 15
E ovo i mene zanima. Isto Sesvete ili Dubrava :) Meni treba dobar frizer za šišanje/održavanje duge kose, ali da nije preeskup.
2017 01 15
Ja isto trazim frizera,ma koji god dio grada bio/bila.Moja mi radi tako tako,400kn za pramenove i sisanje vrhova i feniranje na ravno s tim da zadnje vrijeme su mi pramenovi cik cak.Puno para dam,a dobim tak tak kosu.Pitala par salona za cijenu i bam 750kn uz Olaplex.Pa mislim da je moja frizerka s cijenama jos i oke s obzirom na ostale... :/
2017 01 15
Vidim da nisam jedina, pa mi je malo lakše :') Sad kad čujem tvoju frizerku KatarinaSarah, moja je još dobra :') Ja to isto dobijem za 300, ali i to mi je puno. Nekako mi je najviše bed kad mi računa frizuru, a ispadne da mi samo osuši kosu s četkom na ravno. Ili sam ja možda u zabludi :/
2017 01 15
I da, baš tako zaralexyy, super to izgleda taj dan kad ja izađem iz salona ali uopće ne vidim da mi je kosa nešto super poslije bez obzira na te olaplexe i maske i sl.
2017 01 15
Tebe bar i ošiša u tih 400kn :') Ovdje u Dubravi u jednom salonu su samo pramenovi + feniranje toliko. S tim da se dobiju cik cak štengice pramići. Možda je to sad in a ja seljo x-)
2017 01 15
> Finudija: > Vidim da nisam jedina, pa mi je malo lakše :') > Sad kad čujem tvoju frizerku KatarinaSarah, moja je još dobra :') Ja to isto dobijem za 300, ali i to mi je puno. Nekako mi je najviše bed kad mi računa frizuru, a ispadne da mi samo osuši kosu s četkom na ravno. Ili sam ja možda u zabludi :/ Moja je prvo meni sve to racunala 300kn,pa je pocela po 350 i evo vec smo 2 godine na 400kn.I ako mi i za 50kn digne cijenu nejdem vise njoj.Jer mi ovo stvarno puno.I ima kod mene frizer napravi za 280kn pramenove osisa i sfenira i super je,jos je i misicav i zgodan 😥 Ali mi napravi tanke pramenove,a ova moja guste jako pa eto platim vise.Ali opet nisam bas happy jer nije to to.Jednom napravi bogovske pramenove,pa 3 puta cik cak.Ne znam sta joj je....
2017 01 15
Nego, gdje je taj mišićavi, možda ni ti tanki nisu tak loši :') :') :')
2017 01 15
Zapadni dio Zg,Kustosija 😂
2017 01 15
hehe. A ne znam.. ja isto muku mučim. Ali ne bi prelazila jer sam u principu zadovoljna samo nije to nešto spektakularno, a znam da me ništa ne košta probati, bila sam na par mjesta pa se onda opet vratim jer mi drugi rade na foliju pramenove a ona to češljem stavlja i kaže da je tako bolje jer se ne preslikavaju na kosu (iako to meni nema logike, ali što ja znam) i onda kad se vratim skuži ona da sam bila na foliji pa kao nešto moroga da su se preslikali... ma ne znam. Sad kad čujem cijene, još je moja ok. Ali bila bi sretna da to nađem negdje za 250kn. I onda ne znam kako vi, ali ako popijem kavu (koju mi uvijek ponudi, a ja popijem :') ) ostavim bakšu i onda mi je to stvarno puno. Prošli put sam imala pramenove, vrhove i ta "frizura" i ima neku noktaricu pa sam se počastila s trajnim lakom jer sam imala neku fešticu... sve skupa 500 kn. Pitao me muž jesam ja tamo jela i pila :') Kako vaše rade pramenove, folija ili?
2017 01 15
I moja pocasti kavicom,to je sada IN u svim salonima 🤗 Meni radi na foliju pramevove,blajhom naravno.I nekad stavi preljev nekad samo silver malo.I obavezno vrhice malo jer imam dugu kosu i zelim je dugu skoro do guze 😎 tako da to je milimetarsko sisanje haha 😂 i feniranje na ravno.S tim da me nekad ne sisa i ne stavlja preljev i ama bas uvijek je okruglo 400kn.Mislila sam da negdje mogu naci jeftinije,a da je bolje.Ali vidim da mogu samo debelo skuplje proc.Dakle moram ostat kod svoje frizerke i molit Boga da sljedeci mjesec napravi super pramenove da budem opet optimisticna 🤓
2017 01 15
Da, izgleda da je tako 8-) Nismo si baš puno pomogle :') , osim što smo se izjadale :') ali možda se netko javi još i prosvijetli nam put!
2017 01 15
Evo ja idem u frizerski salon Studio 42 u Dubravi i zadovoljna sam uslugom i nisu skupi. :)
2017 01 16
U Rijeci je frendica isla u neki super hvaljeni salon, posto ima kovrcavu kosu nije se usudila ici bilo kome😕 i ima tamno smedu kosu i isla je na farbanje u bakrenu i sisanje kose do ramena ( imala je dugu do pola leda).. Nije joj stavila blajh ni nista da bi posvjetlila kosu, samo je farbu stavila direktno i naravno jedino sto je dobila bio je narancasti krug oko lica i na tjemenu😑 znaci nije joj napravila nista kvalitetnoga osim osisala joj kosu i usrala farbom😑 ali je 300 kn znala zaracunati! Nadam se da ovo sve citaju i neke frizerke! Frizerstvo nije za svakoga, tako da je potraga za nekom educiranom frizerkom za mene do sad bio neuspjesan pokusaj😑 ja osobno imam traume od njih😐
2017 01 16
1 2