Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najbolji puder

koji je po vama najbolji puder? a koji najduže drži da se ne masti jako? ja koristim loreal true match i dosta mi je dobar, pa me zanima kakve vi koristite? :)
2017 01 19
Ysl Le teint encre de peau i Lancome color ideal, meni osobno najbolji
2017 01 19
To ovisi od kože do kože te od podtona. Ja imam normalnu do suhu i meni odgovara bourjois healthy mix stara verzija pudera. Čitam recenzije i čujem da je nova lošija.(bar za nas suhokožce). Ističe suhe dijelove i nešto su boje tamnije no stara verzija. Čini mi se da su radili na formuli da puder priblizu osobama s masnom kožom pa su ga malo pokvarili. Plus je to sto je još laganiji (tečniji) no stari a zadržao je srednju pokrivnu moć uz mogućnost nadogradnje.
2017 01 19
Za masnokožce sam cula da je L’Oreal Infallible 24h mat tekući puder dobar.
2017 01 19
A za osobe malo dubljeg dzepa a koji imaju masnu kožu sve preporuke sam cula za ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR puder. ☺
2017 01 19
Imam Este Lauder double wear i najbolji je puder koji sam ikad koristila, a dosta sam ih probala. Jednostavno odlican, ne izgleda kao maska a odlicno prekriva. Zaista vrijedi
2017 01 19
Odličan je E. Lauder double wear,koristila sam ga....ali mi je totalno otkriće od Nuxe tonirana krema,kao puder je i to kao ovi koje sam voljela koristiti,a košta oko 120 kn i sad samo to koristim,tralalalala :D
2017 01 19
Ja koristim true match i maybelline affinitone, samo sto se maybelline jako brzo umasti... a moja koža je dosta masna :(
2017 01 19
> maya789: > Imam Este Lauder double wear i najbolji je puder koji sam ikad koristila, a dosta sam ih probala. Jednostavno odlican, ne izgleda kao maska a odlicno prekriva. Zaista vrijedi Koja mu je cijena? Našla sam 369 kn/30 ml. Zanima me ima li negdje za manje.
2017 01 19
ja takoder koristim bourjois healthy mix al staru verziju i odlican je prirodno izgleda , ne masti se al eto nisam jos isprobala tu noviju verziju
2017 01 19
Ja koristim L’Oreal Infallible 24h mat tekući puder, fantastično prekriva a ostavlja lice prozračnim i nemaš osjećaja žbuke na licu, odlično matira i traje satima. Često je ovdje može kupiti po povoljnoj cijeni! Preporučam svakako!
2017 01 19
Vichy Teint Ideal :)
2017 01 19
Bourjois healty mix al mi je nesto cudno sa njim postalo... isto camouflage od essenca jako dobar a jeftin
2017 01 19
Ja imam masnu/mješovitu kožu i svakakve sam pudere isprobavala i nijednim nisam zadovoljna. Catrice All Mat sam dobila preporučeno kao puder baš za svoju kožu i uopće nisam zadovoljna. Nemojte da vas zavaraju neke preporuke jer većina radi reklame.
2017 01 19
Imam suhu kožu i najbolje mi odgovara Photoready od Revlona. Prilikom zadnjeg šopinga nisam uspjela pronaći nijansu koju inače koristim, pa sam kupila neki jeftilenko "Colour match Collection" i jako sam zadovoljna.
2017 01 19
1 2