Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobro, koji vam je K žene?

Vidim 2 oglasa za NOVE naušnice. Jedna mi kaže da ne može poslat kuvertom jer joj na Tisku ne daju, pa joj uplaćujem više za paket, dobijem ih u kuverti (?). Plus: pošto su na klipsu, jedna nema zaštitnu gumicu...pa to te nažulja za sat vremena! Ova druga kaže da su nove, na slici isto izgledaju ok, a kad dođu, isto jedna nema zaštitnu gumicu, plus se kopča od te iste dobrano klima i to ni ne možeš zadržat na uhu. Najgora stvar od svega, to je bilo za poklon.... I onda se meni dure kad ih pitam jel roba negdje oštećena, zamrljana, da mi opišu točno stanje...šta se durite, vidite da ljudi i za sitne novce žele prevarit, a kamoli za neke Uggsice, Nikeice itd. Da se razumijemo: ja sam tu prodala dva mobitela na neviđeno, slala sve u Dalmaciju, cure superr zadovoljne. Pa naravno, kad si iskren i kažeš...ženi sam rekla, ima ogrebotinu, poslikaš i spustiš cijenu...
2017 01 21
Totalno si u pravu. Ja kad kupujem.u zadnje vrijeme gledam da piše nikad nošeno, ali znam pitati da li je samo skinuta etiketa ili je oprano...Sigurno misle da sam komplicirana (i jesam), ali razlog tome je jer sam kao i ti, kupila nešto pod novo, super izgledalo na slici, a u živo, materijal je izgledao kao da se pralo na krivoj temperaturi. I nema pravila, kupila sam čizme, pisalo je jednom nošene i kožne, za super cijenu, i strahovala kakve će doći i ispalo je da su odlične, a kupila sam jednom skupu torbu, poslikanu s etiketom, a dobila bez etikete i jedna zakovica je falila...pa ti budi normalan u ovoj đungli svega i svačega. I nema pravila, možeš kupiti od osobe bez povratnih super stvar, a zezne te osoba sa 300 povratnih. Tako da razumijem o čemu pričaš.
2017 01 21
Po povratnima se ne bi reklo da si nezadovoljna. Fino stisni to pitanje, "koji im je k" u sadrzaj povratne s palcem prema dole.
2017 01 21
X puta mi se znalo dogodit da kupujem "novu " stvar a dobijem bar dva puta koristeno. U opisu uvijek stoji da je novo novcato ma kao iz trgovine , ja dosada jos pitam je li zbilja novo i onda paf kad otvorim paket -.-
2017 01 21
Ja poludim na to kad pitam jel može poslati na tisku u koverti za 10 kn , ali ne, ona trazi 15 kn za S jer kao ne može i onda meni stigne u koverti 😤 Sad sam počela tražiti tih 5 kn nazad na račun 😉
2017 01 21
Cipelitza ima pravo. Ja sam se isto žalila i nisam stisnula taj palac dolje, a sad žalim jer stvarno ih treba kazniti pod svaku cijenu, bilo da se radi o 10 ili 100 i više kuna. Sad drukčije razmišljam i savjetujem i vama da se izborite.
2017 01 21
> cipelitza: > Po povratnima se ne bi reklo da si nezadovoljna. Fino stisni to pitanje, "koji im je k" u sadrzaj povratne s palcem prema dole. Točno...baš i ja gledam di su negativne ,:(
2017 01 21
Slažem se sa svim napisanim ali imam i osvrt hm neznam kak nazvat ljude(kupce) kojima nije novo niti u trgovini x-) Davno sam imala slučaj artikl sa etiketom, zakaj ima smrdljiv miris po dučanu da to tak nemrem poslat :') em ti miša maloga
2017 01 21
> zaralexyy: > Slažem se sa svim napisanim ali imam i osvrt hm neznam kak nazvat ljude(kupce) kojima nije novo niti u trgovini x-) > Davno sam imala slučaj artikl sa etiketom, zakaj ima smrdljiv miris po dučanu da to tak nemrem poslat Jednom sam ušla u kabinu za isprobavanje poslije jedne gospođe...morala sam izaći što prije jer se toliko osjetio znoj da to nije normalno, mogu misliti kako izgleda i "miriši " roba koju je isprobavala.....ako nije kupila eto dođemo mi i kupimo kao novo i mirišljavo, nikad nošeno.....😢😢😢
2017 01 21
Hehehe shvaćam poantu, ali ne nije to bio znojan smrad, već tipičan smradek nove robe. Nisam šašava pa da doma po vrečicama držim nešto smrdljivo, skinula bi jbnu etiketu i oprala, nisam jednom. Al drago mi je da niste imali takvu situaciju :))
2017 01 21
> Lenymoda: > Ja poludim na to kad pitam jel može poslati na tisku u koverti za 10 kn , ali ne, ona trazi 15 kn za S jer kao ne može i onda meni stigne u koverti 😤 > Sad sam počela tražiti tih 5 kn nazad na račun 😉 Tak i treba
2017 01 21
Ja prvo uvijek čekam odgovor u inbox Nije mi problem ostavit negativnu, nije prvi put, ako ste na to mislile Al jebemu, pa provjeri prije nego pošalješ kako to izgleda I ne, nije problem ako primjetiš nešto novo, drugačije ćemo se dogovorit...al je problem ako mi uvaljaš
2017 01 21
> zaralexyy: > Hehehe shvaćam poantu, ali ne nije to bio znojan smrad, već tipičan smradek nove robe. Nisam šašava pa da doma po vrečicama držim nešto smrdljivo, skinula bi etiketu i oprala, nisam jednom. > Al drago mi je da niste imali takvu situaciju :)) Ma ja sam se samo nadovezala svojim primjerom 👍😊😊
2017 01 22
> cipelitza: > Po povratnima se ne bi reklo da si nezadovoljna. Fino stisni to pitanje, "koji im je k" u sadrzaj povratne s palcem prema dole. ahaha,.
2017 01 22
I mene je pocelo zivcirati tih 5 kuna. Smatram da ukoliko ja mogu prilikom zatvaranja koverte poslat natrag tih 5 kuna mogu i ostale. Na koncu 5 po 5 pa se nakupi. Ja nemam cesto priliku poslati u koverti ali kad mi se pruzi zasto ne vratiti tih 5 kuna pa svatko gleda da prođe jeftinije. Posteno odrađena prodaja znaci da ce kupilica mozda opet nesto pronaci kod mene. Sto se tice ovog smrada prilikom kupnje stvari s etiketom iako svi volimo mirisljavo na zalost ne stigne uvijek tako a novo i s etiketom.
2017 01 22
1 2