Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mene to rastuži.....

Stara priča....ali ipak da vidim kako se cure vi nosite sa tim! Uvijek strpljivo i brzo odgovaram na sve upite,mjerim, slikam dodatno i odgovaram iskreno. Ako nekom nešto što prodajem neće odgovarati,kažem to najiskrenije. Truuuuuudim se, baš baš! I onda me užasno smeta kad nakon toga svega,druga strana ne zna pristojno završiti konverzaciju,pa da kaže da ipak ne bi kupila ili sl. :'(
2017 01 23
Nepristojno je i kužum da ti smeta, ali zašto ne probaš ignorirati? I kažeš da se baš baš truuuuudiš, ali ovo što si opisala (mjerenje, slikanje, odgovaranje na pitanja) je normalno i nešto što očekujem od svakog prodavača. Razumijem razlog otvaranja teme, nadaš se da će te korisnice o kojima pričaš vidjeti temu i da će im biti barem malo neugodno. Osim ovog, tema nema smisla i ovakve se teme otvaraju par puta tjedno. Da ne misliš da sam oštra evo ti smajlić: ;) Na napisanom se ne vidi ton i raspoloženje pa da nebi bilo da sam neka rospija x-)
2017 01 23
Ma Kroasan, htjela sam reći samo ako odradiš sve to što se očekuje od prodavača kao normalno,onda je normalno da i ja očekujem da se komunikacija normalno završi. ;) A ne ono slikaš slike,pošalješ i nema odgovora -hvala ,ne sviđa mi se i sl.! :)
2017 01 23
..zato što nismo svi isti..i meni je čudno kad ekipa nema neke osnove kulture oko razgovora :-( ...koliko puta sam naletila na cure koje prodaju i nemaju volje za odgovaranjem..pa mislim,zanima me kakav je materijal,kolika je dužina,svašta,pa daj odgovori,tebi je u interesu prodati :-) Nu mi ga metar stoji cijelo vrijeme uz ormar i nije mi bed i dvadeset puta mjeriti i odgovoriti,bolje da kupac sve zna i da ne kupi mačka u vreći..al eto,polako se navikavam i na to :-)
2017 01 23
To mi se dogodilo nekolicinu puta no ne uzrujavam se baš previše kad se to desi već samo produžim dalje.. Takvih će bisera uvijek biti. ;)
2017 01 23
Najjace mi je kad mi posalju upit "slikaj kako tebi stoji" :D pa jebemu ne stoji isto meni,tebi... i naravno slikam se,a onda ni hvala 😂 Valda mi ne stoji dobro
2017 01 23
Tocno znam kako ti je,a ima i dosta bahatih cura,i nekulturnog odgovaranja,a trudis se dati sve od sebe.
2017 01 24
> JovanaJovanovic: > Najjace mi je kad mi posalju upit "slikaj kako tebi stoji" :D pa jebemu ne stoji isto meni,tebi... i naravno slikam se,a onda ni hvala 😂 Valda mi ne stoji dobro Hahahaha......valjda mi ne stoji dobro - odlična si! :D
2017 01 24
Meni se to dogada zadnja dva tjedna non stop...😨
2017 01 24
Mene je to na početku ljutilo.... sad sam navikla....obrišem upit i idem dalje...⏩😊
2017 01 24
Ma vozi dalje. Nema veće sreće kad i se ista javi akon mj. dana pa se čudi kad je artikl prodan a baš ga je ona '"tjela"..avaj majko
2017 01 24
Osim sto ne volim i to, najgore su mi one koje traze podatke i kazu uplacuju sutra odmah, a onda od njih vise ni traga ni glasa 😂
2017 01 25