Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta-helpp !!

e poz svima ovako imam jedno pitanje neznam dali je to nešto novo ,naime naručila sam nešto sa krpica i išlo je preporučeno poštar kad je doneso tražio me 5 kuna koliko znam većinom kad se sa ebaya naručuje traže al ovo me iznenadilo a prije 2 tj. isto sam imala preporučeno i niko ništa jel ima tko saznanja ili je to bilo budem tražio pa ide nejde ????
2017 01 27
moja pretpostavka je da je ovo bio PAKET. paketi se plaćaju 5 kn ako ih dostavljaju doma
2017 01 27
Prvi put čujem da se ikakve preporučene pošiljke naplate pri preuzimanju :O Kod nas ništa takvo ne rade, čak ni kad mi je stigao s ebaya, našla sam ga samo u kasliću paketić
2017 01 27
bio je paket ali i zadnji put isto pa me nije tražio pa sad neznam :(
2017 01 27
ko za vraga nisam ni imala sitnih novaca velim imam krupno veli on ma dobro nema veze pa mi zato bilo sumljivo !!
2017 01 27
Za paket se poštaru daje pet kn ako ti ga doma donese To je uvijek tako odavno
2017 01 27
Tih 5kn se ne plaća ako onaj tko šalje plati tih 5kn unaprijed kada plaća slanje paketa. Osim toga mislim da uvodničarka ne kuži razliku paket vs. preporučeno.
2017 01 27
to je sigurno paket, inace cijena paketa do 2kg je 18kn+2kn za dostavu doma, a ako posiljatelj ne plati odmah 2kn onda primatelju naplacuju 5kn to je cisti lopovluk ako se mene pita jer ako i posiljatelj salje paket tako da se moze podici na posti onda je to vec usluga "poste restante" i to naplacuju 2kn, tako kako god uzmes postarina za paket nije 18kn nego 20kn do kojih ce posta doci na ovaj ili onaj nacin
2017 01 27
mislim ja sam platila prodavaču sa poštarinom i još bi trebala pošti nije uredu
2017 01 27
Pa ni paket kad sam preuzimala na kućnoj adresi nisu mi nikad naplatili, jedino sam morala potpisat da sam ga preuzela, zato mi je uvijek čudno kad netko kaže da mu naplate tih 5kn, kod nas to ne rade :O
2017 01 27
pa evo jučer stigao i prvi put me tražio za preporučeno a nije prvi put da sam primala preporučeni paket al nikad me nitko nije tražio do sad.
2017 01 27
ok nije mi sad zbog tih 5 kn neću umrijet nego prodavaču sam uplatila više poštarine i još sad i pošti ma ...... :@
2017 01 27
Meni su tražili sad ne znam točno ali kao dostavu do kuće preko 15 kn, a paket normalno 18
2017 01 27