Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pretraga po kategorijama

hanami - hvala na odgovoru,da pomoću Google Chrome browsera,no imam običan kompjutor (ništa tablet i mobitel). Naravno, odmah sam pokušala ići na dno stranice,no nema ponuđenih apsolutno nikakvih podkategorija,pokušat ću osvježiti chrome. Dok smo bili u Zgb kod rodbine koja ima mozzilu firefox,sve je bilo ok...
2017 01 31
Kvocka, ja imam 100 stranica omiljenih i prazne preporučene , tako da ta teorija pada u vodu - buuuuuć :') !
2017 01 31
> gitadevi: > Kvocka, ja imam 100 stranica omiljenih i prazne preporučene , tako da ta teorija pada u vodu - buuuuuć :') ! Pa sve si spremila u Omiljene, nemaju ti što ponudit :D
2017 01 31
Nisam :') Bio je neki bug na Krpicama i u moje omiljene su svakodnevno stizali tko zna čiji. Prijavila sam glavnima i odgovornima, ali se to i dalje nastavilo događati, pa sad ignoriram. U mojim omiljenim ima stvari kraj kojih ne bih ni pod opijatima prošla, a bogme ih ni štapom dirala :s - pri pogledu na neke hvata me momentalna mučnina, a na druge štok i vjeverica.
2017 01 31
> gitadevi: > Nisam :') > Bio je neki bug na Krpicama i u moje omiljene su svakodnevno stizali tko zna čiji. Prijavila sam glavnima i odgovornima, ali se to i dalje nastavilo događati, pa sad ignoriram. U mojim omiljenim ima stvari kraj kojih ne bih ni pod opijatima prošla, a bogme ih ni štapom dirala :s - pri pogledu na neke hvata me momentalna mučnina, a na druge štok i vjeverica. Ne mogu vjerovati da ti se to još uvijek događa :D Sjećam se toga, al mislila da je rješeno...
2017 01 31
> vivanja: > hanami - hvala na odgovoru,da pomoću Google Chrome browsera,no imam običan kompjutor (ništa tablet i mobitel). > Naravno, odmah sam pokušala ići na dno stranice,no nema ponuđenih apsolutno nikakvih podkategorija,pokušat ću osvježiti chrome. Dok smo bili u Zgb kod rodbine koja ima mozzilu firefox,sve je bilo ok... Pitam za uređaj, ali zapravo se problem pojavljuje i ako samo smanjite prozor od browsera (bitne su dimenzije tj. rezolucija). Loše su to napravili, što reći.
2017 01 31
Mislim da se više ne događa, ali još uvijek imam sedamdesetak stranica tuđih omiljenih :D Sad mi je bezvezno i svoje brisati kad ih kupim, ili budu prodani, ili mi se više ne sviđaju ,:)
2017 02 01
> kvocka: > > gitadevi: > > Kvocka, ja imam 100 stranica omiljenih i prazne preporučene , tako da ta teorija pada u vodu - buuuuuć :') ! > Pa sve si spremila u Omiljene, nemaju ti što ponudit :D Moglo bi i to biti. :') :') @Gea: ahaaaa, pa ima smisla... i vjerujem ti, samo što ja ne mogu otvoriti te kategorije da ih uopće vidim. x-) Lol! :,'(
2017 02 01
1 2