Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bez pozdrava i odgovaranja

> ProdajaOdjece7: > mene ne morate pozdravljati, samo posaljite koji upit :') Možda da ti napišu samo "oću kupit" :) :D :)
2017 02 02
> Miss27: > > ProdajaOdjece7: > > mene ne morate pozdravljati, samo posaljite koji upit :') > Možda da ti napišu samo "oću kupit" > :) :D :) ti si znači samo za biznis, ko, kako nije važno, samo kupi.... x-)
2017 02 02
> ProdajaOdjece7: > mene ne morate pozdravljati, samo posaljite koji upit :') :')
2017 02 02
Imala sam jako puno lijepih suradnji, a pocetna poruka je bila prazna. Na takve uvijek odgovorim, jer tako nalaze MOJ odgoj i kultura, s pitanjem: "Zelite li podatke za uplatu?" i tada tek krene komunikacija, uglavnom i u 98% slucajeva. Smatram da neke zene ne razumiju ili ne znaju kako funkcionira sistem nakon stiskanja "gumba" "ZELIM TO".
2017 02 02
> AnDra411: > Imala sam jako puno lijepih suradnji, a pocetna poruka je bila prazna. Na takve uvijek odgovorim, jer tako nalaze MOJ odgoj i kultura, s pitanjem: "Zelite li podatke za uplatu?" i tada tek krene komunikacija, uglavnom i u 98% slucajeva. Smatram da neke zene ne razumiju ili ne znaju kako funkcionira sistem nakon stiskanja "gumba" "ZELIM TO". Imala sam i ja praznih poruka kada bi netko samo kliknuo na "želim to". Vidi se da je to nenamjerno tako da to uopće ne svrstavam u niti jednu kategoriju. :) A bilo bi lijepo i kada bi "želim to" uvijek radilo. Meni većinu vremena ni ne radi, posebno u zadnje vrijeme. :/
2017 02 02
> ProdajaOdjece7: > mene ne morate pozdravljati, samo posaljite koji upit :') I mene također. Upit, dogovor, uplata. Može i bez pozdrava. :*
2017 02 02
Normalno je da je puno lijepse kada pozdravljaju ali bitnje je da poslje se javljaju. Imam sigurno 10 upita od cure koje su poslale mi "zelim to" i kada sam im odgovorila, one nestale :/ neke osobe su stvarno katastrofa, al dobro, svijet je lijep jer smo azliciti :)
2017 02 02
1 2