Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfem za proljece

elegantan,profinjeni miris jasmina - kralj među svjećem, ima cvjetni-svježi miris sa laganom notom slatkog voća, - pravi za dolazeće proljeće.... :P
2017 02 14
Eto
2017 02 14
jer parfem govori o vama.. eto....
2017 02 14
> cipelitza: > > laralarita: > > Ajme prestrasno! Znaci otvorila sam temu jer sebi kupujem parfem, svidjaju mi se ova dva navedena. Pa osim tih pitanje je bilo koji biste jos preporucili za proljece, znaci da je laganiji ali opet ne skroz lagan za ljeto. Parfemi koje prodajem prodajem ocito zato sto mi ne trebaju odnosno ne odgovaraju ili sam ih se zasitila. To nema nikakve veze sa mojim pitanjem za preporuku parfema za proljece. Ako niste imale ideju radije nemojte ni komentirat ovakve gluposti i napadat me. > Ajme znaci strahota. Znaci bez teksta sam. Znaci. Cipelitza koji je vas problem? Ne razumijete se u parfeme sto je ocito ali cemu ovakvo sprdanje? Molim da mi se skinu sa teme ove koje sprdaju, a vama koje ste napisale svoje misljenje zahvaljujem 😀 isprobat cu vase prijedloge
2017 02 14
> laralarita: > > cipelitza: > > > laralarita: > > > Ajme prestrasno! Znaci otvorila sam temu jer sebi kupujem parfem, svidjaju mi se ova dva navedena. Pa osim tih pitanje je bilo koji biste jos preporucili za proljece, znaci da je laganiji ali opet ne skroz lagan za ljeto. Parfemi koje prodajem prodajem ocito zato sto mi ne trebaju odnosno ne odgovaraju ili sam ih se zasitila. To nema nikakve veze sa mojim pitanjem za preporuku parfema za proljece. Ako niste imale ideju radije nemojte ni komentirat ovakve gluposti i napadat me. > > Ajme znaci strahota. Znaci bez teksta sam. Znaci. > Cipelitza koji je vas problem? Ne razumijete se u parfeme sto je ocito ali cemu ovakvo sprdanje? Molim da mi se skinu sa teme ove koje sprdaju, a vama koje ste napisale svoje misljenje zahvaljujem 😀 isprobat cu vase prijedloge Znaci kaj je znaci ocito?
2017 02 14
> cipelitza: > > laralarita: > > > cipelitza: > > > > laralarita: > > > > Ajme prestrasno! Znaci otvorila sam temu jer sebi kupujem parfem, svidjaju mi se ova dva navedena. Pa osim tih pitanje je bilo koji biste jos preporucili za proljece, znaci da je laganiji ali opet ne skroz lagan za ljeto. Parfemi koje prodajem prodajem ocito zato sto mi ne trebaju odnosno ne odgovaraju ili sam ih se zasitila. To nema nikakve veze sa mojim pitanjem za preporuku parfema za proljece. Ako niste imale ideju radije nemojte ni komentirat ovakve gluposti i napadat me. > > > Ajme znaci strahota. Znaci bez teksta sam. Znaci. > > Cipelitza koji je vas problem? Ne razumijete se u parfeme sto je ocito ali cemu ovakvo sprdanje? Molim da mi se skinu sa teme ove koje sprdaju, a vama koje ste napisale svoje misljenje zahvaljujem 😀 isprobat cu vase prijedloge > Znaci kaj je znaci ocito? Znaci ocito je. Vidim da vas ovo jako zabavlja hahahaha
2017 02 14
> cipelitza: > > laralarita: > > Ajme prestrasno! Znaci otvorila sam temu jer sebi kupujem parfem, svidjaju mi se ova dva navedena. Pa osim tih pitanje je bilo koji biste jos preporucili za proljece, znaci da je laganiji ali opet ne skroz lagan za ljeto. Parfemi koje prodajem prodajem ocito zato sto mi ne trebaju odnosno ne odgovaraju ili sam ih se zasitila. To nema nikakve veze sa mojim pitanjem za preporuku parfema za proljece. Ako niste imale ideju radije nemojte ni komentirat ovakve gluposti i napadat me. > Ajme znaci strahota. Znaci bez teksta sam. Znaci. valentinovo je - papučica- daj se malo opusti, barem danas... <3
2017 02 14
Znaci skroz, laro. A sad zaozbach, probaj oba parfema, vidi kako ti se ponasaju na kozi. Koji ti bolje legne, taj kupi. Kupi oba, pa sta. Jednom se zivi
2017 02 14
> cipelitza: > Znaci skroz, laro. > A sad zaozbach, probaj oba parfema, vidi kako ti se ponasaju na kozi. Koji ti bolje legne, taj kupi. Kupi oba, pa sta. Jednom se zivi Tak je.
2017 02 14
Između dva ponuđena definitivno Prada mada je meni osobno prelagana. Generalno se ne obazirem na uvriježena mišljenja o parfemima za mlađe i starije dame, o parfemima za godišnja doba, za dan i večer.... Nosim ono što mi u datom trenutku odgovara, ali prvenstveno jače i "teže" parfeme. A Cipelitza ima pravo, kupi oba, samo se jednom živi :")
2017 02 15
kupi obadva, onaj koji ti se bude najmanje sviđao pošalji meni, ja ti se stvarno ne razumijem u parfeme, meni će biti dobar.... :D
2017 02 15
Mislim da cu Pradu 😀 bit ce dobra i za ljeto
2017 02 15
1 2