Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazenje podataka bivsih suradnica

Jedna je pitala moje podatke u korisnice sa kojom sam surađivala...nije joj ih dala..nego se meni javila sa skrinšotom. Zahvalna sam razumnim i normalnim ljudima do neba <3
2017 02 15
Ajde dobro je, vec sam mislila da sam ja bezobrazna ,:) Ispada da ne zelim pomoci, ali obzirom da nije ostecena gledam zasto bih dala ime i prezime...uzela podatke pa sto sad, jos znam da cura nije cesto tu jer sam dugo cekala odgovor da li je sve ok pa i paket nije primila odmah. Nisam za uzimanje podataka naravno ali postoji neutralna za takve stvari da se trgne.
2017 02 16
> supergirlR31: > Kakve budalaštine, da baš sigurno je razlog traženja nečijih podataka zato što nisu uplatile..aj me nemoj.. Nikad ne bi dala tuđe podatke, a da netko s kime sam surađivala daje moje okolo, mislim da bi mu bez pardona glavu skinula s ramena :@ :o E sad imam argument, samo joj screenam ovo i napisem "Bojim se" :')
2017 02 16
> sonja90: > > supergirlR31: > > Kakve budalaštine, da baš sigurno je razlog traženja nečijih podataka zato što nisu uplatile..aj me nemoj.. Nikad ne bi dala tuđe podatke, a da netko s kime sam surađivala daje moje okolo, mislim da bi mu bez pardona glavu skinula s ramena :@ :o > E sad imam argument, samo joj screenam ovo i napisem "Bojim se" :') Napraviš odmah oglas na krpicama :') :') :')
2017 02 16
Meni se desilo da je korisnica uplatila. ja navecer vidjela uplatu,a sutra dan rano sam isla za grad pa sam htjela poslati ali cura mi nije poslala podatke za slanje (ne prijavljuje se cesto na krpice). To me izjedalo pa sam dvjema korisnicama koje su imale suradnju s njom poslala poruku i pitala za broj moba da ju nazovem ujutro,a njoj sam poslala u inbox nek mi se javi na mob jer necu imati neta u gradu (bolnici)..na kraju ove dvije nisu imale mob,ali srecom javila se korisnica na vrijeme tkd je sve super proslo :D
2017 02 16
Breen kontaktirala sam je tad na mob :D Ali ona je vama uplatila a ova cura nije. Nemam nista protiv bilo tko da pita ali kontaktirat cu sama ako imam kako, obzirom da nemam broj cini mi se glupo davati podatke.. i sama da uzmem podatke pa se ne javim draza mi je neutralna nego da se podaci dijele samo tako.
2017 02 16
Cak i da joj je mislila poslati prije uplate glupo je, ako joj ne uplati postavlja se pitanje tko je dao podatke za slanje.
2017 02 16
Da,da.. sonja90 to sve stoji i slazem se. Ni ja nebih dijelila podatke pogotovo ako nije uplaceno tkd je to opravdano. Moj slucaj je bio obrnut i hvala sto ste joj javili :) vasa slika mi je bila poznata pa sam pogledala u porukama i vidjela da ste vi jedna od cura kojima sam se javila. Mislim nije to neki big deal i da sam poslala koji dan poslije (naravno javila bih joj),ali posto sam vec isla do grada bilo mi zao da ne posaljem :) tnx jos jednom
2017 02 16
ne bih dala tuđe osobne podatke,a isto tako ne bih htjela da netko moje dijeli bez mog znanja..
2017 02 17
1 2