Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel u redu?!

@cipelitza jesu! To su te. Ovo sitno je naglašeno, al ovog bitnog nema na slikama. Mislila sam Aj ovo plavo ionako ću prevrnuti i nebude se vidjelo. Nisam dobila kutiju. E super, sad slika imate a ja slikam čim s posla dođem. Nikad nisam dobila takav od**b i nikad nije bilo da se nisam dogovorila oko bilo čega.
2017 03 01
Eto, sve je rečeno! Da smo na sudu, samu sebe bi pokopala ovim odgovorom. ALI nismo na sudu niti u sudnici već na pijaci :D
2017 03 01
malo me matematika muci. prvo, di je racun na kojem pise 1200kn i kakve to koliko ih je ona posve navodno platila veze ima s icime. mogla je napisat da ih je platila 1800. nekad davno su toliko kostale u ducanu, prva cijena. odavno vec ne kostaju ni 1000. taj model. u ducanu. isto s kutijom. i da, razvaljene starke cijeni 100kn. prastari model koji nov ne kosta vise od 300kn. s kutijom. u ducanu. al bez pol metra blata razvaljenom i uflekanom gumom i tekstilom. ovo o profitiranju je govorila u svoje ime. ona je ful profitirala pa i tebi sugerira isto ;.
2017 03 01
Tebe? Mene muci sto shooster i drugi lažu cijenu :D Smiješno mi je već postalo. Pogotovo njeni komentari. > cipelitza: > malo me matematika muci. prvo, di je racun na kojem pise 1200kn. mogla je napisat da ih je platila 1800. nekad davno su toliko kostale u ducanu, prva cijena. odavno vec ne kostaju ni 1000. taj model. u ducanu. isto s kutijom. > i da, razvaljene starke cijeni 100kn. prastari model koji nov ne kosta vise od 300kn. s kutijom. u ducanu. al bez pol metra blata razvaljenom i uflekanom gumom i tekstilom. > ovo o profitiranju je govorila u svoje ime. ona je ful profitirala.
2017 03 01
slikni tu ljepotu doma, zvizni skupa s linkom na temu u povratnu doticnoj docentici poduzetnistva. pa na crnu listu. i ne odustaj od povrata.
2017 03 01
Nadam se da će pomoć. U najgorem slučaju će zatvoriti profil i drugi otvoriti, kao sto to biva viđenim.
2017 03 01
> DijanaSimeta: > Nadam se da će pomoć. > U najgorem slučaju će zatvoriti profil i drugi otvoriti, kao sto to biva viđenim. poziv roditeljima cuda radi.
2017 03 01
Znači 584,22 kn. Nofe nofcate.
2017 03 01
> teehee: > Znači 584,22 kn. Nofe nofcate. ko zna zna ; uz napomenu na odlican nacin dodatne ustede. kupis iste takve samo kofol djecje. isti kalup ista velicina, jeftinije jos barem 100, cesto i 200kn. pricam o ovoj snizenoj cijeni.
2017 03 01
> cipelitza: > > teehee: > > Znači 584,22 kn. Nofe nofcate. > ko zna zna ; > uz napomenu na odlican nacin dodatne ustede. kupis iste takve samo kofol djecje. isti kalup ista velicina, jeftinije jos barem 100, cesto i 200kn. pricam o ovoj snizenoj cijeni. Ma dječji nije bio toliko snižen zapravo, a i mrvu se razlikuju. Damskiji je dječji. Ovaj model je za ženske koje vole "nosit hlače". :)
2017 03 01
Yup, ja sam svoje dječje platila 540 kn na sniženju. :") Ali dobro( nevezano sad za prodavačicu ovu), ne kupuju svi na sniženjima. A ako netko plati punu cijenu u dućanu, sigurno ih neće ovdje prodavati po 150kn zbog sniženja. A vezano uz prodavačicu...prodale bi se i da je napomenula oštećenja, sad nek bude na glasu kao ona koja uvaljuje oštećeno. :@
2017 03 01
> SaraKedavra: > Yup, ja sam svoje dječje platila 540 kn na sniženju. :") > Ali dobro( nevezano sad za prodavačicu ovu), ne kupuju svi na sniženjima. A ako netko plati punu cijenu u dućanu, sigurno ih neće ovdje prodavati po 150kn zbog sniženja. > A vezano uz prodavačicu...prodale bi se i da je napomenula oštećenja, sad nek bude na glasu kao ona koja uvaljuje oštećeno. :@ Mislim ista stvar je bila do nedavno i u web shopu. Nije da moraš hodočastit po šoping centrima velikog grada. Samo bi malo trebalo usporediti cijene ovdje sa ofišl stranicama. To za inače. A ova podvala mi je velim... Pljuc!
2017 03 01
Pa kako je ovako uspjela u jednu sezonu ubit timbe????kao da su bile ispod mokrih traperica satima
2017 03 01
Ak je ovo nošeno jednu sezonu onda me zovite futa bara! Svoje prošle (dječje) sam nosila 3-4 i ne izgledaju tak!
2017 03 01
Ho jebote, šta je ovo sa strane?? :o
2017 03 01