Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel u redu?!

> teehee: > Ak je ovo nošeno jednu sezonu onda me zovite futa bara! > Svoje prošle (dječje) sam nosila 3-4 i ne izgledaju tak! Nema šanse !!ja nosim pune dvije godine (800 kn bile na sniženju ,ti si bolje prošla )ko nove su !ako netko sumlja slikat cu .
2017 03 01
Sibaj njene podatke. Sad i odma. I tu i na cl. Nek vidimo koliko ljeta to nejace ima
2017 03 01
Zgodno kak je ovo na prstima razgaženo na svakoj slici prekrila žnirancima. Ali na svakoj! ,:(
2017 03 01
> teehee: > > cipelitza: > > > teehee: > > > Znači 584,22 kn. Nofe nofcate. > > ko zna zna ; > > uz napomenu na odlican nacin dodatne ustede. kupis iste takve samo kofol djecje. isti kalup ista velicina, jeftinije jos barem 100, cesto i 200kn. pricam o ovoj snizenoj cijeni. > Ma dječji nije bio toliko snižen zapravo, a i mrvu se razlikuju. Damskiji je dječji. Ovaj model je za ženske koje vole "nosit hlače". :) Timb ducani.Uvijek jevtiniji od posrednika. Vec startna cijena 200+ kn niza ;
2017 03 01
> SaraKedavra: > Zgodno kak je ovo na prstima razgaženo na svakoj slici prekrila žnirancima. Ali na svakoj! ,:( Bas sam to htjela napisat..😯😯😯😯😯 Vracaj pare..to za lazljivu prodavacicu
2017 03 01
> SaraKedavra: > Zgodno kak je ovo na prstima razgaženo na svakoj slici prekrila žnirancima. Ali na svakoj! ,:( Drito preko kratera Leleee
2017 03 01
> SaraKedavra: > Ho jebote, šta je ovo sa strane?? :o Ne velim da svi moramo tretirat cipele ko Carrie Bradshow no da ih se samo redovito i regularno održava ne bi bilo ovog črnog. Bljak. Tristo kuna???!!!!
2017 03 01
> teehee: > > SaraKedavra: > > Ho jebote, šta je ovo sa strane?? :o > Ne velim da svi moramo tretirat cipele ko Carrie Bradshow no da ih se samo redovito i regularno održava ne bi bilo ovog črnog. Bljak. Tristo kuna???!!!! Kad si njene cipele vidila nakon kreveljenja po ulici u istima. Nevr :')
2017 03 01
> cipelitza: > > teehee: > > > SaraKedavra: > > > Ho jebote, šta je ovo sa strane?? :o > > Ne velim da svi moramo tretirat cipele ko Carrie Bradshow no da ih se samo redovito i regularno održava ne bi bilo ovog črnog. Bljak. Tristo kuna???!!!! > Kad si njene cipele vidila nakon kreveljenja po ulici u istima. Nevr :') Nemoj tako... Bio je koji par Manolica u više od jedne epizode :)
2017 03 01
Andrea Kosmos iz Splita. Dobila sam info da je '95. Godište. Čim mi kćerkica zaspi, sve ću staviti. Hvala.
2017 03 01
Fotosešn je bio vrlo zahtjevan. Trebalo je dobro namjestiti žnirance, dapače - razbarušiti ih po timbama, pa izabrati kut za okinuti, pa udaljenost i boktepita što još sve ne. Trebalo je nekako uprihodovati taj silni trud. A oda veli - ako ima kakvo oštećenje - slikam. Pod obavezno.
2017 03 01
Sad i ja vidim. Razočarana sam.
2017 03 01
Ima 22, 23 GOD. Nije vise balavica. > cipelitza: > Sibaj njene podatke. Sad i odma. I tu i na cl. Nek vidimo koliko ljeta to nejace ima
2017 03 01
Točno 290kn s tim da mi je spustila! O Boze. > teehee: > > SaraKedavra: > > Ho jebote, šta je ovo sa strane?? :o > Ne velim da svi moramo tretirat cipele ko Carrie Bradshow no da ih se samo redovito i regularno održava ne bi bilo ovog črnog. Bljak. Tristo kuna???!!!!
2017 03 02
Bokte ja imam iste takve samo svijetle bež (skoro bijele). Imam ih 3 godine i u puno su boljem stanju od ovih a prezivjele su bljuzgu u new yorku i u moskvi.Uvaljotka samo takva!
2017 03 02