Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica, molim savjet

Kupila sam svečanu haljinu od jedne korisnice, pisalo je da je nova, jednom nošena, ali bez tragova nošenja, kemijski očišćena i da se šal za preko ramena dobije uz nju. A dobila sve suprotno, haljinu ofucanog ruba, toliko smrdljivu (cijela dnevna soba mi je zaudarala nakon što sam otvorila nesretnu vrećicu) i do te mjere prljava da ima FLEKE od znoja koje zahtijevaju kemijsko čišćenje, a šal od haljine naravno nije poslala. Ona tvrdi da ju nije takvu poslala, a ja sam joj žalbu i fotke poslala doslovno 5 minuta nakon dizanja paketa s Tiska, na šifri za praćenje Tiska i porukama ima sve zabilježeno. Tražila sam povrat novca za povrat haljine, ali ona je drska i bezobrazna i ima SF teoriju da je ona haljinu poslala perfektnu i da sam ja haljinu pokidala i iznojila kako bi dobila povrat Ja haljinu ne bih uplatila da mi nije trebala očuvana i onakva kakva je u opisu, uostalom zašto i kako bi ja to sve stigla napravit (podić haljinu na Tisku, doć u stan, otvorit paket, vidjet sadržaj, fotkat, poslat njoj u razgovor...u međuvremenu iznojit haljinu do smrada i fleka ispod pazuha, oporit donji rub) i to sve u 5 minuta? 😂 Od sada pa nadalje sve njene poruke nastavljam lijepiti u ovu temu, jer neću trpjeti njen teror u inboxu. Gospodična ima pred sobom 3 radna dana da mi uplati nazad moj novac i trošak slanja haljine, čim prije pristane, prije će joj savijest bit mirna. Bilo bi šteta da informacije imena, prezimena, broj mobitela, kompletna stranica facebooka, broj računa cijelog obrta, bude okaljano ovako glupom prevarom. Molim ostale krpičarke za njihov komentar i slična iskustva u rješavanju ovakvih prevara da mi napišu u ovoj temi, hvala vam na podršci <3
2017 03 15
Ne znam samo da li da odmah objavljujem prijepis razgovora i naziv korisnice ili da još pričekam. Makar mi se po prethodnim porukama ne čini da prevarantica prihvaća svoju pogrešku.
2017 03 15
Raspali nemas sta cekat nakon sto si optuzena da si ti usvinjila haljinu i valjda pojela sal jer ga nema
2017 03 15
Nevidim bas na prvoj slici dobro ali one bijele crte tamo moraju biti ili?rub haljine je zapinjao u stiklicu
2017 03 15
haljina ima jednobojnu kao "svilenu" podstavu iznutra, a *bijele crte* su linije od znoja, kako se zgužva materijal pod pazuhom i očito se gospodična intenzivno znoji pa su takve stvari ostale na haljini ne želite znati koliko jedna haljina može smrdjeti, doslovno sam ju fotkala, vratila u vrećicu i izračila dnevnu jer to je smrad ustajalog znoja
2017 03 15
anbilivabl. ma, inzistirajte na povratu novca i linkajte u negativnu ovu temu.
2017 03 15
Bljak
2017 03 15
Jel nije nedavno netko otvorio temu tipa sto uciniti ako kupac namjerno osteti artikal? Da to nije ona?
2017 03 15
Cure, hvala na savjetima :") a viktorija19, neko vrijeme nisam bila aktivna na samom forumu pa sam sad izvrtila teme iz zadnja 4 dana i nigdje tako nešta ne vidim, ne znam :|
2017 03 15
Kakva tri dana sibaj sa svime odmah. To je nabacilo grbu i ne namjerava vratit pare za taj horor koji ti je poslala.
2017 03 15
Šta je ovo, brate mili?! Odvratno! 😵 kako jedna žena može tako nešto poslati i još se praviti glupa?! A vidim da je i protunapad dobro isplanirala. Nikako ne odustaj od svojih novaca! Postoje mnogi načini sa kojima ju možeš pritisnuti da ti vrati tvoje novce i da joj više nikad ne padne na pamet ovako nešto poslati!
2017 03 15
Omg jeste sta rijesili
2017 03 15
Fuj
2017 03 15
Sigurno su stričeki u skladištu imali reviju i isprobavali kikljicu..pa dostavljači paketa i teta na kiosku sve dok ju nisu usvinjili kak Cipelica kaže 😜😜 Posebno sam alergična na te hartave, smrdljive, zaflekane artikle i na korisnice koje takvo šalju. Od njih mi se diže želudac na naglo. Užas! Nek vrati lovu i bok.
2017 03 16
Garant je teta iz kioska napravila dar mar. 😱 Koliko ne odustaje od svoje nesuvisle price, ajme.
2017 03 16
1 2 3