Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica, molim savjet

Ostavila bih i 17 negativnih povratnih samo da zaštitim ostale poštene krpičarke, jer neću objavljivati ništa od gospodičninih podataka jer ju je to jako uznemirilo i ona će zbog slike iznad (s crnim kvadratima) na policiju, jer sam "objavila njene privatne podatke" :') ako i uspije ikog zainteresirat za raspravu u chatu na forumu, samo ce biti meni u korist :')
2017 03 17
Razumijem bijes i frustraciju, ali imale ste jednu suradnju i po pravilima stranice možeš joj ostaviti samo jednu povratnu. Sve u svemu, sretno, nadam se da ćeš se uspjeti izboriti za povrat novca.
2017 03 17
> LaFemme01: > Ostavila bih i 17 negativnih povratnih samo da zaštitim ostale poštene krpičarke, jer neću objavljivati ništa od gospodičninih podataka jer ju je to jako uznemirilo i ona će zbog slike iznad (s crnim kvadratima) na policiju, jer sam "objavila njene privatne podatke" :') ako i uspije ikog zainteresirat za raspravu u chatu na forumu, samo ce biti meni u korist :') Ali ne mozes tak. Jedna suradnja jedna povratna..
2017 03 17
doraos, Zrinkic26 znam ja sva pravila, ali kazem Vam, s obzirom da necu ici s njezinim podacima ovako ce ju barem prije uociti korisnice koje ne žele biti prevarene. Kad administrator stranice dođe do ovog slučaja, nek slobodno izbriše tu jednu povratnu i blokira člana, jer osim moje, ima još jednu negativnu i jednu neutralnu suradnju. U svakom slucaju hvala na savjetima i dobrim željama :")
2017 03 17
Ja sam tako čizme dobila i nikad novaca. Već sam imala namjeru roditelje zvati ali sto mi to vrijedi? Još će me prijavit pa ću ja nagrabusiti na poslu.
2017 03 17
Meni je prestrasno kako ljudi idu tako svjesno nekome uvaliti,da prostis,smece. Pa zar misle da ce se takav artikl "refreshati" ako ga posalju dalje s dobrim vibracijama,uz pomoc telepatije??? Ne kuzim. Mozebitno je ljudska glupost siri pojam od svemira. :,'(
2017 03 17
> DijanaSimeta: > Ja sam tako čizme dobila i nikad novaca. > Već sam imala namjeru roditelje zvati ali sto mi to vrijedi? Još će me prijavit pa ću ja nagrabusiti na poslu. a nis, posalji joj jos toliko. da se nadje. da ne zica od roditelja.
2017 03 17
Lafemme01, raspali bez stida i sram. Udri svim raspolozivim sredstvima. Siluj joj inbox, telefon, fb.... Kreni u napad... Objavi svima, susjedima, sefu, prijateljima... Nek se srami! Crna lista, negativne, forum......
2017 03 17
Cure molim pomoć. Uplatila sam 170 kn na ime Linda Dula profil lula105 nisam dobila robu i član je danas blokiran. Sta da radim?
2017 03 18
> Aandry: > Cure molim pomoć. Uplatila sam 170 kn na ime Linda Dula profil lula105 > nisam dobila robu i član je danas blokiran. > Sta da radim? Javi se Adminu , , daj link od te cure , da vidimo o kome se radi. Ako je imala krive tagove ili ako imala slika s neta ,pa je zato blokirana , javi se i toj curi jer ona može primiti poruku, ako je poštena ona će ti se javiti. Sretno .
2017 03 18
Da radi se o njoj. Ja sam uplatila 170 kn za Adidas jaknu.
2017 03 18
Dali uopće mogu išta učiniti ili sam jednostavno prevarena?
2017 03 18
Blokirana vidi vaše poruke ali nemoze odgovoriti .pokusajte stupiti u kontakt tako da joj ostavite broj moba ili dođite nekako do njenog broja
2017 03 18
Ostavila sam joj sve svoje podatke da mi moze poslati paket. Ali ne javlja se.
2017 03 18
Dali itko zna sta mogu sada učiniti ili da zaboravim svoje novce?
2017 03 19
1 2 3