Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moj oproštaj od Tiska....

Drage cure, nakon xxy..poslanih paketa,pažljivo umotanih parfema,odjeće,cipela....danas sam doživjela neugodnost.Paket je stigao totalno razvaljen,dodatna kutija odlijepljena,kutija od parfema razvaljena,čep naopako.Uglavnom sramotno i odvratno! Sva sreća da je osoba kojoj sam slala razumna i nije prvi put da joj šaljem pa zna kako pakiram ,:(
2017 03 17
.. ma prava smo lopovska država, nikad niš od nas... 8-)
2017 03 17
odmah pisanu reklamaciju (podaci i tvoji i od primateljice). sa svim slikama. na mail, pisani trag, fuckaj telefone. telefonom potvrdit reklamaciju upucenu mailom. obavezno. iz principa. ljubim, <3
2017 03 17
Ima sitnica jedna...Jesi li napisala da je unutra parfem?
2017 03 17
Pisalo je sve kako treba.... Ovo je Indijanska država...svako radi što hoće... Hvala Cipelitza...napravit ću sve😘 Svi koji kupuju od mene...uvijek su hvalili pakiranja..ne razvali ih ni nuklearna eksplozijja.. Šta je previše...previše je...
2017 03 17
Činjenično sam mogla napisati sarma...pekmez...kruške..jabuke...bomba... Nemaju pravo otvarati!
2017 03 17
Imaju pravo otvarati pakete prema zakonu. Pitala sam jer pošta recimo ne želi slati parfeme, opasan sadržaj, možda isto stoji i u uvjetima Tiska. Ne opravdavam način otvaranja, ali pravo imaju i grubo ga ponekad koriste.
2017 03 17
Tocno tako,neovisno o tome sta pise koji je sadrzaj - NE SMIJU OTVARATI :@ :@ :@
2017 03 17
TISAKpaket pošiljka ne smije sadržavati: • eksplozivne i lako zapaljive predmete ili predmete čiji je prijam povezan s opasnosti za druge pošiljke, poštanske objekte, opremu i prijevozna sredstva, ili za život i zdravlje ljudi; • predmete čiji je promet zabranjen posebnim zakonskim i drugim propisima; • opojne droge, žive životinje, lako lomljive predmete, tekućine, lako topljive tvari, dijelove životinjskog ili ljudskog tijela, urne s pepelom, osjetljive uređaje, zarazne tvari i sl.; • eventualne druge zabranjene predmete u smislu Zakona o poštanskim uslugama i drugih mjerodavnih propisa. Prije slanja paketa pročitajte Opće uvjete poslovanja kako biste saznali što TISAKpaket pošiljka ne smije sadržavati. Ako postoji dvojba da TISAKpaket pošiljka sadrži neki od zabranjenih predmeta, Tisak može otvoriti i pregledati sadržaj pošiljke pod uvjetima propisanim Zakonom o poštanskim uslugama. Pošiljke, koje se šalju u inozemstvo, će se otvoriti po potrebi.
2017 03 17
Ne znam zašto vičete na mene. :D Zakon o poštanskim uslugama, čl. 34 i 36. Edit: MarijaMiho objasnila. Eventualno se možete pozvati na neizdavanje zapisnika. "(3) U slučaju iz stavka 2. točke 2. i 3. ovoga članka davatelj poštanskih usluga obvezan je sastaviti zapisnik u dva primjerka, od kojih se jedan primjerak uručuje pošiljatelju ili primatelju pošiljke, ili nadležnom tijelu u skladu s posebnim propisom." To će bolje znati neki pravnik.
2017 03 17
Sad me strah jer sam u omotnicu poslala sat. Još kraj tiska kad prolazim izgledaju paketi ko da je bomba pala na njih
2017 03 17
Ovo nije način na koji se otvara, ali ako ste ikada okrenuli formular od tiska, tamo piše da tisak ima pravo otvarati i pregledati sadržaj pošiljke.
2017 03 17
> Zrinkic26: > Sad me strah jer sam u omotnicu poslala sat. Još kraj tiska kad prolazim izgledaju paketi ko da je bomba pala na njih Većina kuriskih službi u uvjetima ima nalglašeno da je pošiljatelj odgovoran za osiguranje sadržaja prilikom pakiranja. Ne mislim sad tu na ovo, druga situacija. DPD recimo ima za sortiranje pokretne trake i paketi padaju jedan na drugi, stvari se bacaju u kombije itd. Treba to samo osvjestiti i nači način sigurnog slanja. :) Jedino ne kužim ćemu pošti služi opcija izdvojeno jer to ne šljaka baš najbolje. :D
2017 03 17
Ako su i otvorili radi bilo kakve provjere,mogli su bar ponovo zalijepiti! A sad ova pravila....neću komentirati...jer ljudi šalju svašta od sarme do trulih jabuka😊😊 Hvala onima koji dujele moje mišljenje,a i sve ostalo imate pravo na svoje mišljenje...
2017 03 17
> ComeStai: > > Zrinkic26: > > Sad me strah jer sam u omotnicu poslala sat. Još kraj tiska kad prolazim izgledaju paketi ko da je bomba pala na njih > Većina kuriskih službi u uvjetima ima nalglašeno da je pošiljatelj odgovoran za osiguranje sadržaja prilikom pakiranja. Ne mislim sad tu na ovo, druga situacija. DPD recimo ima za sortiranje pokretne trake i paketi padaju jedan na drugi, stvari se bacaju u kombije itd. Treba to samo osvjestiti i nači način sigurnog slanja. :) > Jedino ne kužim ćemu pošti služi opcija izdvojeno jer to ne šljaka baš najbolje. :D Samo Zagreb ima pokretne trake ,drugi centri nemaju ;)
2017 03 17
1 2 3