Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Laganje o broju odjeće / obuće

koja korist od laganja koje je veličine nešto? isto ko prevara, nemože ti donjet dobro
2017 03 19
Ja sam tako bacila 400 kn,jakna mi mala.pisalo m naravno da nisam pitala detalje veličine zanimalo me dali je original dali je nova a ako ja nosim m od tog brenda ne postavljam pitanja .dosla jakna S a prodavačica mi je odgovorila pa i sami vidite da je malo veca??? Hahhaha nisam imala volje za natezanje nakon sto mi je natipkala dva kilometarska posta o tome kako je ona u pravu.znala sam ja da sam ja u pravu i da stavim temu da bi dobro dobila po nosu ali nisam imala srca,jbg moja greška sto sam patka :,'( i kratki mi rukavi jakne :P
2017 03 19
> Sanja8888: > Ja sam tako bacila 400 kn,jakna mi mala.pisalo m naravno da nisam pitala detalje veličine zanimalo me dali je original dali je nova a ako ja nosim m od tog brenda ne postavljam pitanja .dosla jakna S a prodavačica mi je odgovorila pa i sami vidite da je malo veca??? Hahhaha nisam imala volje za natezanje nakon sto mi je natipkala dva kilometarska posta o tome kako je ona u pravu.znala sam ja da sam ja u pravu i da stavim temu da bi dobro dobila po nosu ali nisam imala srca,jbg moja greška sto sam patka :,'( i kratki mi rukavi jakne :P Ne znam zasto uopce sluze te oznake velicina na odjeci i obuci😕😶 Ja sam za to da se to ukine i da se sve ove prodavacice ,koje znaju bolje koja bi velicina sta trebalo biti, zaposle po ducanima i da nam svojim preciznim odokativnim mocima olaksaju zivote!!! 😒😱
2017 03 20
1 2