Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Imali neko iskustva?Njega lica

Pozdrav!Zanima me imali neko iskustva sa ovim kremastim gelom za ciscenje lica,imam mjesovitu osjetljivu kozu a ovo je bas za taj problem,nisam jos isprobala pa me zanima ako netko ima iskustva:)
2017 03 30
??
2017 03 31
Probala i nisam nesto odusevljena. Kupujem od Garniera s acetilsalicilnom kiselinom i aktivnim ugljenom, a nekada Balea, Nivela ili L'Oreal pjenu za umivanje (sto mi je prije na dohvatu ruke) da malo promijenim rutinu jer se koza brzo navikava na proizvode i dobro ih je ponekad promijeniti. Pjena je njezna za osjetljivu kozu i vrlo sam zadovoljna time, narocito u ljetnim mjesecima.
2017 04 02
> AnDra411: > Probala i nisam nesto odusevljena. Kupujem od Garniera s acetilsalicilnom kiselinom i aktivnim ugljenom, a nekada Balea, Nivela ili L'Oreal pjenu za umivanje (sto mi je prije na dohvatu ruke) da malo promijenim rutinu jer se koza brzo navikava na proizvode i dobro ih je ponekad promijeniti. > Pjena je njezna za osjetljivu kozu i vrlo sam zadovoljna time, narocito u ljetnim mjesecima. Aha eto drago mi je da je netko isprobao kazete da nije nesto,ja sam par puta oprala i zasad je sve okej,imam mjesovitu osjetljivi kozu i brzo mi se masti T zona dok su obrazi suhi to me uzasno iritira ne znam sto vise koristiti:)
2017 04 12
Mislim da bi trebalo nesto jako lagano za umivanje jer se i meni to dogadja i prebacila sam se na te navedene pjene, a problem rijesila kremom od Aloe vere za osjetljivu kozu. Masnoca se tesko rijesava, kod mene je sebacealni tip koze i jedino pomaze mijenjati prehranu, vise tekucine (vode), manje slatkisa i cak vise tjelesne aktivnosti da se svi toksini izluce brze van. Otkada vjezbam, vise fokusirana na kardio, i koza mi se popravila. Takav tip zahtjeva redovitu njegu i nikako ne preskakati skidanje sminke. Ukratko, nadam se da ce pomoci 😉
2017 04 12