Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Bosanska Gradiska pijaca

Pozdrav cure,spremamo se dolje pa dali je tko bio u skorije vrijeme tamo? Jel pijaca kod ulaza u grad ili gdje? Kakve su cjene,kakvo je radno vrijeme, jel se isplati kupovat u buticima? Jel ima puno standova s fejk robom i tenisicama? Sve informacije dobro doslee :D
2017 04 02
Ne znam reći gdje je pijaca jer me uvijek netko drugi dovezao. ,:) Ima svega. Meni se odjeća tamo baš ne sviđa pa nisam gledala cijene. Cipele su super ako ne tražiš nešto što će ti trajati više od godinu-možda dvije i nemoj kisnut u toj obući. Zato su trenirke prva liga. Ne kupuj bez probe jer su brojevi ili mali ili veliki. Torbice su kvalitetne, ali na skoro svima piše neka marka, a ne liče ni na koji model te marke. x-) Uglavnom je sve 50 maraka, što tamo okruglo preračunaju u 200 kuna. Možete ići s kunama ali ipak pitaj prije kupovine da li može plaćanje kunama i u kojoj će valuti vratiti kusur. Koliko pamtim, ženske tenisice, trenirka gornji i donji dio skupa i torbice idu po 50 maraka, vjerojatno i traperice. Ostalo ne znam. Mislim da se po buticima ne isplati ići, ali zato pokraj pijace imaju jedan trgovački centar gdje su cijene na velik dio toga kao kod nas kad je sniženje. Plus parking im je besplatan i odmah kod pijace.
2017 04 03
Kad pređeš granicu ideš ravno nekih 300-400m i pijaca ti je sa ljeve strane...Toliko odprilike znam jer uvjek me vozi netko drugi pa i ne pratim baš ...Ja sam bila zadnji put prošle god.u 8 mj..imaš obuće i ja sam recimo prezadovoljna sa starkama i air max patikama.. Trenerke oko 200kn pazi na velićine i probaj obavezno-dobre kvalitete. Traperice oko 150kn. Majice možeš naći već od 40-80kn.i većinom su ti univerzalne Torbe imaš žnj marke i po 100kn a one kao markirane od 200-400 nebi vjerovala ali da. Recimo ja sam poprilično zadovoljna kvalitetom robe jer ti je većinom turska roba. Čarape već od 5kn gaće po 8kn piđame po 80kn. Možeš se cjenkat pogotovo ako na jednom štandu uzimaš i više komada odjeće...
2017 04 03
> SuperSonja: > Ne znam reći gdje je pijaca jer me uvijek netko drugi dovezao. ,:) > Ima svega. Meni se odjeća tamo baš ne sviđa pa nisam gledala cijene. Cipele su super ako ne tražiš nešto što će ti trajati više od godinu-možda dvije i nemoj kisnut u toj obući. Zato su trenirke prva liga. Ne kupuj bez probe jer su brojevi ili mali ili veliki. Torbice su kvalitetne, ali na skoro svima piše neka marka, a ne liče ni na koji model te marke. x-) > Uglavnom je sve 50 maraka, što tamo okruglo preračunaju u 200 kuna. Možete ići s kunama ali ipak pitaj prije kupovine da li može plaćanje kunama i u kojoj će valuti vratiti kusur. Koliko pamtim, ženske tenisice, trenirka gornji i donji dio skupa i torbice idu po 50 maraka, vjerojatno i traperice. Ostalo ne znam. > Mislim da se po buticima ne isplati ići, ali zato pokraj pijace imaju jedan trgovački centar gdje su cijene na velik dio toga kao kod nas kad je sniženje. Plus parking im je besplatan i odmah kod pijace. Tenisice su po 50maraka one kao markirane?:o tenisice me najvise zanimaju i trenirke i. Haljinu bi si kupila da nadem ono sta mi se svida jer imam krstitka ove god
2017 04 03
Da, ako nisam pogriješila tenisice jesu toliko. Za trenirke sigurno znam da su 50. :) A za haljinu ti ne znam reći, meni je sve osim ovih basic stvari (tene, trenirke, traperice...) tamo malo seljački pa uvijek pogledam samo u prolazu. Možda nešto i ima.
2017 04 04
> SuperSonja: > Da, ako nisam pogriješila tenisice jesu toliko. Za trenirke sigurno znam da su 50. :) > A za haljinu ti ne znam reći, meni je sve osim ovih basic stvari (tene, trenirke, traperice...) tamo malo seljački pa uvijek pogledam samo u prolazu. Možda nešto i ima. To je onda bome skupo, u Kladusi ih kupimo vec od 20 do max 35 maraka
2017 04 05
Jel zna netko jel ima Adidas gazellica tamo? Divne su mi, ali ne dam 600 kuna :D
2018 06 03