Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zar nije nepristojno

Ne razumijem kako neke korisnice nakon zatraženih dodatnih informacija vezano uz neki artikl (mjere,dodatne slike) barem ne zahvale unatoč tome što im artikl ne odgovara, po mome mišljenju jako nepristojno jer ipak se potrudis poslikati nešto,izmjeriti,opisati itd. ,:(
2017 04 09
Istina.....ali to se često ovdje događa i nema potrebe se sekirati...:)
2017 04 09
Meni je još bolje kad još pitaju popuste, pa poček pa se više ne jave. Kao shvati iz priloženog..-///
2017 04 09
U zadnje vrijeme to sve više primjećujem, nekako polazim od sebe pa mi nije jasno kako je tolikom broju korisnica pod normalno pa sam imala potrebu otvoriti temu da mozda nekoga osvijesti, ali svjesna sam da se rade i mnogo gore stvari :/
2017 04 09
U zadnje vrijeme to sve više primjećujem, nekako polazim od sebe pa mi nije jasno kako je tolikom broju korisnica pod normalno pa sam imala potrebu otvoriti temu da mozda nekoga osvijesti, ali svjesna sam da se rade i mnogo gore stvari :/
2017 04 09
A kad pitaju i popust na ionako već totalno sniženi artikl i uključenu poštarinu. Ja kažem,dobro može popust ili besplatna poštarina jer mislim da je to fer i prema meni jer ne može sve ići na moju štetu. I onda na to kaže meni cura- je,ali ne plaćate Vi poštarinu,nego ja,samo je uključena u cijenu. :')
2017 04 09
> SilaVila: > A kad pitaju i popust na ionako već totalno sniženi artikl i uključenu poštarinu. Ja kažem,dobro može popust ili besplatna poštarina jer mislim da je to fer i prema meni jer ne može sve ići na moju štetu. > I onda na to kaže meni cura- je,ali ne plaćate Vi poštarinu,nego ja,samo je uključena u cijenu. :') :') :')
2017 04 09
Nekultura - jedna od starih boljki Krpica. Ja imam jednu koja se svako par dana javi da ce se javit za neki artikal da bi kupila. I onda nista. Pa se opet javi nakon par dana. S istim ciljem. Ne kupnje nego cisto da napise da zeli kupit i da ce se javit. Vise sam prestala i odgovarat. Ispocetka bi napisala ok. Al vidim da vise nema smisla. Jer to traje vec skoro misec dana. Cak se mislim da maknem taj artikal iz prodaje samo da mi se ona vise ne javlja :')
2017 04 09
> SilaVila: > A kad pitaju i popust na ionako već totalno sniženi artikl i uključenu poštarinu. Ja kažem,dobro može popust ili besplatna poštarina jer mislim da je to fer i prema meni jer ne može sve ići na moju štetu. > I onda na to kaže meni cura- je,ali ne plaćate Vi poštarinu,nego ja,samo je uključena u cijenu. :') Od Bože.. zar i tog ima... 😂
2017 04 09
Ah...ima puno takvih.. :,'(
2017 04 09
Najvise mi ide na živce kada traze podatke za uplatu i sve detalje i vise se ne jave !
2017 04 09
Meni smeta kada pitaju ono što već piše, ne mogu vjerovati toliko se trudim da svaki oglas detaljno izmjerim i opišem predmet.
2017 04 09
> Paola1234: > Najvise mi ide na živce kada traze podatke za uplatu i sve detalje i vise se ne jave ! Ovo potpisujem, više ni ne brojim koliko mi se puta dogodilo..
2017 04 09
> nefertiti111: > Nekultura - jedna od starih boljki Krpica. Ja imam jednu koja se svako par dana javi da ce se javit za neki artikal da bi kupila. I onda nista. Pa se opet javi nakon par dana. S istim ciljem. Ne kupnje nego cisto da napise da zeli kupit i da ce se javit. Vise sam prestala i odgovarat. Ispocetka bi napisala ok. Al vidim da vise nema smisla. Jer to traje vec skoro misec dana. Cak se mislim da maknem taj artikal iz prodaje samo da mi se ona vise ne javlja :') a daj :') :') :')
2017 04 09
Potpisujem
2017 04 09
1 2