Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Solarij razlika

Zanima me koja je razlika između ležećeg i stojećeg solarija ?
2017 04 18
Ne, tj ovisi o salonu negdje su jase lampe negdje slabije ali su uglavnom isti. Kod lezeceg tu i tamo ostanu bijele crte kod guze ili pazuha a kod stojeceg tog nema jer stojite 😂
2017 04 18
😂😂😂 Moj ne me zezat..nemoj se ljutit al sam naziv kaze u jednom lezis u drugom stojis..ako su dva jedan lezeci jedan stojeci iste jačine, razlike nema-nego u spomenutom polozaju tijelA .. Insce u stajacem imas hvataljke gore pa rukama se uhvatis i drzis ih u zraku pa ne ostane recimo bijelo pod pazuhom ..i noge rasiris pa
2017 04 18
> Moj ne me zezat..nemoj se ljutit al sam naziv kaze u jednom lezis u drugom stojis. Ha ha, baš sam se nasmijala :') :') :')
2017 04 18
Meni je u stojećem uglavnom više znao pocrnit gornji dio, dok su noge jako slabo. Isprobano u preko nekoliko salona. Preferirala sam ležeći, malo se vrtiš kao na ražnju i dobro ;).
2017 04 18
> smisnamala: > Insce u stajacem imas hvataljke gore pa rukama se uhvatis i drzis ih u zraku pa ne ostane recimo bijelo pod pazuhom ..i noge rasiris pa pa se osjećaš ko kreten i pitaš se- što meni ovo treba možda i rak dobijem drage djevojke, klonite se solarija ako ikako možete
2017 04 18