Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Misteriozna posta

Hej draga curke! Danas sam dosla doma i naisla na papiric od poste da dodem pokupit paket posto smo se postar i ja mimoisli. E sad problem je u tome da ja niti sam narucivala nista,niti sam kupovala preko krpica. Sto bi to moglo biti ,:)
2017 05 03
Niti je preporuceno,niti je oznaceno sto je 😂
2017 05 03
Možda uopće nije s krpica! Pbogu odi sutra u poštu. Možda je ovrha ili neko rješenje.
2017 05 03
odi pa vidi :D Ako ne trebas platit sve ok, ako traze lovu a nisi nis narucila onda ne moras preuzeti paket bilo bi dobro da ti pokazu paket da vidis ko je posiljatelj
2017 05 03
Tako je i mom tati doslo, nema pojma od koga, nista nikada ne dobiva preko poste, a da preuzme paket morao je platiti 190kn. Nisu mu htjeli pokazati paket, da vidi posiljatelja sve dok ne plati. Onda je kasnije cuo da je dosta njih tako doslo, ugl. Netko je poslao prazne dvd-ove i za to stavio da moras platit da preuzmes. Neki su se zeznuli pa platili i preuzeli. Eto samo da kazem kakvih prevara ima, cega se ljudi nece sjetit.
2017 05 03
Pa da bas zato,takoder nikad nista ne dobivam preko poste :P
2017 05 03
Sutra cu otici svakako,samo me zanimalo Vase misljenje :D
2017 05 03
Može ti biti bilo kaj, mene je tak mučila neka preporuka iz Osijeka, fakat sam mislila da sam osvojila "besplatne" parfeme ili madrac, kad ono tcom s podacima za ADSL :D
2017 05 03
To je dobro ja sam dobila paket koji nemam pojma ,čiji je ,niti itko zna od cura s kojima sam surađivala
2017 05 03