Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

mirisim.hr POMOC

Pozdrav, htjela bih naruciti nekoliko proizvoda sa stranice "Misirim.hr" (puder,rumenilo,.). Zanima me da li neko ima nekakvih iskustava sa ovom stranicom, da li su proizvodi zaista ORIGINALNI kao sto je receno? - posto su cijene skoro napola jeftinije nego u ducanima ( npr. Revlon colorstay puder ovdje je oko 50kn, a npr. u douglasu oko 120kn) ..
2017 05 04
Revlon colorstay narucila, isti je kao onaj iz Douglasa :) A bas maloprije sam narucila revlon photoready airbrush effect puder i parfem frendici za rodendan pa ćemo vidjeti i to kad stigne kakvo je :) javim!
2017 06 08
hvala! ja sam također narucila no jos nisam imala priliku isprobati, posto jos imam starog pudera..
2017 07 19
ja sam naručivala više puta testere parfema. i da - orginal su! uzimala sam Versace i YSl. ODUŠEVLJENA, definitivno prepuručam.
2017 07 28
Ja sam narucila macadamia ulje kod njih je 155 kn a u trgovini 260 kn ja se samo bojim da me ne prevare haha
2017 08 04
Naručila i platila prije 10 dana puder i nije još stigao. Slala upit što je s pošiljkom i nisam dobila odgovor. Jučer sam otkazala putem maila narudžbu i tražila povrat novca (NI NA TO JOŠ NISU ODGOVORILI) i naručila kod Notino.hr i već mi danas stiglo. Mirišim.hr - NEPROFESIONALNI DO MAXIMUMA I NE PREPORUČAM NIKOME.
2017 10 12
Naručujem s njihove stranice već godinu i pol dana i izuzetno sam zadovoljna. Parfemi originali, puderi isto... A dostava roku 4 dana. 🙂
2018 01 25