Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najbolja farba za ofarbati se u plavkasto :)

Treba mi pooomoc..hoću iz svijetlo smeđe boje da sama ofarbam da bude mi kosa kao plavo smeđa tako nesta između..i sad me zanima koja farba bi mi najbolja bila da se ofarbam i budem sto bliže tome sto hoću :) Znaci ne da budem plavuša nego onako normalno :)
2017 06 04
> dusha07: > Treba mi pooomoc..hoću iz svijetlo smeđe boje da sama ofarbam da bude mi kosa kao plavo smeđa tako nesta između..i sad me zanima koja farba bi mi najbolja bila da se ofarbam i budem sto bliže tome sto hoću :) > Znaci ne da budem plavuša nego onako normalno :) šta je to normalno?
2017 06 04
I ja sam htjela pitati sta je to "normalno"😄
2017 06 04
kupi za početak med-plavu, ja uzmem od Syosa, imam svijetlo smeđu kosu a ovo mi još malo dodatno posvijetli te izgleda dosta prirodno, također nije velika razlika od moje prave boje pa se ni izrast tako ne vidi tako da sa farbam svaka 3-4 mjeseca
2017 06 04
Ahahahaha 😂 Pa nisam mislila da budem totalna plavuša,bas da budem plava..nego onako između plave i svijetlo smeđe,znaci samo da dodan sjaj i ne previše plave boje :)
2017 06 04
> dusha07: > Treba mi pooomoc..hoću iz svijetlo smeđe boje da sama ofarbam da bude mi kosa kao plavo smeđa tako nesta između..i sad me zanima koja farba bi mi najbolja bila da se ofarbam i budem sto bliže tome sto hoću :) > Znaci ne da budem plavuša nego onako normalno :) Uljepšala si mi dan ...joj šta me nasmija ---"Da ne budem plavuša nego onak normalno ".... :') :') :')
2017 06 04
> Irena1919: > > dusha07: > > Treba mi pooomoc..hoću iz svijetlo smeđe boje da sama ofarbam da bude mi kosa kao plavo smeđa tako nesta između..i sad me zanima koja farba bi mi najbolja bila da se ofarbam i budem sto bliže tome sto hoću :) > > Znaci ne da budem plavuša nego onako normalno :) > Uljepšala si mi dan ...joj šta me nasmija ---"Da ne budem plavuša nego onak normalno ".... :') :') :') Kad vii svi tako kazete onda stvarno ispadam plavuša😂 lol..objasnila sam u zadnjoj objavi 😄
2017 06 04
> sanjaurban: > kupi za početak med-plavu, ja uzmem od Syosa, imam svijetlo smeđu kosu a ovo mi još malo dodatno posvijetli te izgleda dosta prirodno, također nije velika razlika od moje prave boje pa se ni izrast tako ne vidi tako da sa farbam svaka 3-4 mjeseca Jel znaš možda sta piše na kutiji od te boje da ne fulam nijansu ? Ti mi jedina ovdje pomazes ahaha
2017 06 04
> dusha07: > > Irena1919: > > > dusha07: > > > Treba mi pooomoc..hoću iz svijetlo smeđe boje da sama ofarbam da bude mi kosa kao plavo smeđa tako nesta između..i sad me zanima koja farba bi mi najbolja bila da se ofarbam i budem sto bliže tome sto hoću :) > > > Znaci ne da budem plavuša nego onako normalno :) > > Uljepšala si mi dan ...joj šta me nasmija ---"Da ne budem plavuša nego onak normalno ".... :') :') :') > Kad vii svi tako kazete onda stvarno ispadam plavuša😂 lol..objasnila sam u zadnjoj objavi 😄 joj , nemoj se slučajno ljutit , ma baš si mi to nekako smišno napisala , ....mislim da su svi shvatili šta oćeš reć , al stvarno sam se nasmijala .. ...btw -ja sam plavuša, ono totalna..... I jednom sam se dobro zezla s bojom , pa ti neću davat savjete ;)
2017 06 04
Vjerujem da bi od velike pomoci bilo da potrazite slike na internetu koje su relativno slicne vasoj trenutnoj nijansi, i onoj koju zelite
2017 06 04
Lijepe su te medene boje al mene bi bilo strah da ne ispadnem narančasta.. inače, ja isto nisam normalno plava nego plava plava 😄 Sretno!
2017 06 04
> dusha07: > > sanjaurban: > > kupi za početak med-plavu, ja uzmem od Syosa, imam svijetlo smeđu kosu a ovo mi još malo dodatno posvijetli te izgleda dosta prirodno, također nije velika razlika od moje prave boje pa se ni izrast tako ne vidi tako da sa farbam svaka 3-4 mjeseca > Jel znaš možda sta piše na kutiji od te boje da ne fulam nijansu ? Ti mi jedina ovdje pomazes ahaha piše 8-7 med plava 8-) također sam probala od Garniera i Loreala vrlo slične nijanse ali su mi dosta isušile kosu tako da već 3 godine koristim Syos
2017 06 04