Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Previse prodavaca na Krpicama ili premalo kupaca?

Bas se pitam zadnjih dana u cemu je stvar. Sjecam se da sam prije slala 3 - 4 paketa isti dan, a kad bih izlistala artikl, imala bih odmah nekoliko desetaka pregleda. Nekidan sam spustala cijene i ponovno izlistavala artikle, ne bude ni 30 pregleda. Je li nas previse ili kupaca premalo??
2017 06 30
možda je malo prevruće za sjediti kraj kompa.....drže se hladovine...
2017 06 30
Neznam u cemu je stvar, no istina je prije sam i ja dobivala vise upita za kupnju, a i za zamjenu.. Sada ne baš previše... Možda i previše prevara igra ulogu pa ljudi gube povjerenje... 🤔😐
2017 06 30
Previse je prevaranata, ljudi vide original xy stvar po niskoj cijeni i veliki broj ljudi nasjedne pa i odustane od kupnje preko krpica, a o zamjenama da i ne govorim , svaki upit od nove godine mi je bio moze zamjena
2017 06 30
Sniženja su u svim "hit trgovinama" .... Krpice su preskupe
2017 06 30
> sim3sim3: > Sniženja su u svim "hit trgovinama" .... Krpice su preskupe Gdje?? Ja što sam god gledala koma skupo..ono hlače na cvjetiće 450 kn..nisu markirane, ono mislim se ..daaaa, baš Tunika najobičnjija oko 350 ma daj..
2017 06 30
jušer su krenuli sa drugim krugom! U Zari je 50% u H&M su do 70% u Paull&Bear,Bershka,Stradivarius je 50% Jučer sam u Zari kupila hlače za 150 (bile su 250) i majicu za 35!!! Na te "hit trgovine" mislim.... ne znam gdje ste vi gledali
2017 06 30
aaa. ..svratim onda do Zare i HM malko-)) nisam tamo gledala
2017 06 30
e, nisam ni ja još sve odradila :) ...ovo jučer je bio neplanirani,usputni šoping x-) čuvam se još veci popust! ...u Massu je 50% ...cijene onih Replay špagerica su jeftinije nego tu (a tu su nošene)
2017 06 30
Bila u Zari..probala jako puno stvari..ništa nisam kupila...prekopavala...nije bilo mog broja..samo mali..jako puno sniženih stvari..ali sve što je sniženo je bez veze..to je moje iskustvo...
2017 06 30
Mislim da nitko ne može dati točan odgovor na to pitanje. Više je tu faktora u igri, a uglavnom se radi o ponudi i potražnji. Možda nešto što imamo u dućanu trenutno nije traženo pa se zato i ne prodaje. Još jedan faktor je naravno i cijena. Ja sam se prije jedno mjesec dana odlučila nešto više posvetiti krpicama jer sada imam malo više vremena no prije i otkad sam krenula uspjela sam ostvariti 10-ak odličnih suradnji. Treba biti strpljiv, realan, ljubazan i zadržati pozitivan stav jer vjerujem da svaka roba ima svog kupca :)
2017 06 30
> Vikili: > Bila u Zari..probala jako puno stvari..ništa nisam kupila...prekopavala...nije bilo mog broja..samo mali..jako puno sniženih stvari..ali sve što je sniženo je bez veze..to je moje iskustvo... Je, za Zaru se slažem, što god sam tako na popustu gledala sve nešto šugavo, pokidano često, razvučeno .ne znam..možda nisam nikada bila u pravo vrijeme i brojevi ugl mali
2017 06 30
Ja dobijem više upita na Njuškalu nego na krpicama. Moguće da ovdje ljudi ne kupuju radi brojnih prevara, a uvijek je i novac problem. U dućanu možeš i na rate, a i teže je nešto kupiti na blef. Inače meni Zara ima groznu robu. Još mi je najbolji S. Oliver i Tom Tailor. Nekako imaju najviše pamučnih stvari.
2017 06 30
> Poirotica: > Ja dobijem više upita na Njuškalu nego na krpicama. Moguće da ovdje ljudi ne kupuju radi brojnih prevara, a uvijek je i novac problem. U dućanu možeš i na rate, a i teže je nešto kupiti na blef. Inače meni Zara ima groznu robu. Još mi je najbolji S. Oliver i Tom Tailor. Nekako imaju najviše pamučnih stvari. Ajme na njuškalo sam skroz zaboravila, hvala Vam što ste me sjetili. Ma na ovim krpicama ja stvarno ništa ne mogu prodati, a neke stvari koje imam su tako super, ali jednostavno ne nosim jer ne mogu npr. to nositi na faks ili na posao. :/
2017 06 30
A vrijedi probati. Ništa se ne gubi. Stekla sam dojam da se najmanje kupuje garderoba i ovdje i na Njuškalo.
2017 06 30
1 2 3