Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

tražim korisnicu jopa85

tražim dotičnu kojoj sam prije mjesec dana uplatila za tuniku i zadnja njena poruka je bila uplata vidljiva šaljem paket ,mađutim ni nje ni paketa nema ,a vidim da joj je na profilu ostavljen još jedan komentar od korisnice koja je prošla isto kao i ja ,molim ako je netko zna ili što se s njom dogodilo da mi se javi jer mi je glupo ostavljat neg. kada možda se curi nešto loše dogodilo pa je to razlog zašto je nema ,a možda je samo još jedna u nizu PREVARANTICA [:frustriran]
2013 04 13
uh pa ona mjesec dana nije bila prijavljena [:ljut]
2013 04 13
Čudno je to sa prijavama. Ja pričam sa osobom, a na njenom profilu piše da je zadnji put prijavljena prije 2 dana. Tak da... [:vrti]
2013 04 13
da od uplate moje ,drugi dan pa sve do sada je nema al se mislim dal se nekome za 50-100 kn koliko je uzela meni i toj curi što vidim da je isto prodala ,da pravit profil i slikat stvari samo da bi nekog prevarila za taj novac
2013 04 13
pa jel imas njene podatke da pokusas doci do broja telefona ili nesto?
2013 04 13
a to za prijave piše ako joj je lap ili komp upaljen stalno pa tada piše da je prijavljena od onog momenta kada se ulogirala
2013 04 13
ne zelim biti paranoicna ali nebi me cudilo da sada vec hara sa drugoga profila [:sokiran] svasta je moguce,pogotovo zadnjih par dana se javlja sve vise i vise prevarenih cura... pokusaj joj poslati jos jednom poruku,ona to sve vidi na mail-u
2013 04 13
Pa vidis da se jos jedna pozalila da joj nije poslala paket, prevarantica [:vrti]
2013 04 13
Ma da, nema to veze sa prevarom. Samo sam napomenula to sa prijavama. Mjesec dana je stvarno previše za čekanje, makar ti slala i iz Južnoafričke Republike.
2013 04 13
Bit će, na žalost, da si nasanjkana...Sredi to sa adminkom. Šta ćeš drugo?
2013 04 13
da al mi nije jasno tako se može dogodit svima ,jer cura nije imala ocjena jer je kao tek došla,pa sam mislila i ja sam bila nova pa je neko meni ukazao povjerenje i kupio prvi od mene,a ko nam garantira da tako nečeš uplatit pare a dotična samo nestat imam podatke pokušat ču doč do broja moba ili neznam ni sama što drugo
2013 04 13
imam samo ime i broj računa dal ti u banci mogu reč ime i prezine osobe ako im daš račun
2013 04 13
Ne znam...Ni meni nisu jasne te prevarantice. Svi smo mi bili novi i malo po malo se trudili zadobiti povjerenje i mušterije i nekakav, ajmo reći, ugled. Mora da su to neke neozbiljne balavice, ne znam kaj drugo da mislim. Ja ne bih mogla spavati da se bavim nečim takvim. Nekima od nas ovo previše znači da bi varali ljude. U moru nas nezaposlenih ovo nam je jedan od načina da malo popunimo kućni budžet. A takve nam osobe svima rade probleme, siju strah i nepovjerenje. Kad će tome kraj? Trebalo bi nekako sredit nemogućnost otvaranja više profila i sl. Ne vjerujem da je to u današnje vrijeme neizvedivo. Pokušaj. Sretno u svakom slučaju!
2013 04 13
Nisam sigurna da mogu, ali ako objasniš o čemu se radi nikad ne znaš. Vrijedi pokušati.
2013 04 13
več sam se pomirila sa tim da sam izigrana ,al eto patit če cure koje su ok zbog jedne ovakve koja ima obraz ko đon
2013 04 13
1 2 3