Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Prije nekoliko stotina godina netko je na jednoj od tema o prodaji knjiga objavio prodaju kompleta Dostojevskog, ako se ne varam u 12 knjiga. Oku ugodan komplet uvezen u neku svijetlu plavu, ili možda čak tirkiznu - divno bi mi pasao na boju glasa i pogled na more :') Očajnički ga tražim već dulje vrijeme, oglašavam tu potragu u svim legalnim temama, ali ništa, pa sam prešla u ilegalu. isprike!
2017 07 09
Ja imam Šenou u 13 knjiga, jako očuvan komplet knjiga..oku ugodan..plava :") ja objavila dosta davno..ali nije Dostojevski :'(
2017 07 09
Ja imam komplet Fromma, višak, samo je bed što korice nisu u traženoj boji kako bi ampasovale boji glasa i tirkiznoj boji mora...
2017 07 09
Cccc....Fromma u neharmoničnoj nijansi već imam na stanu i hrani, ali možda poznam nekoga tko nema - raspitam se pa javim. Pošto?
2017 07 09
Imaju, ali nije plavi :') Zezam se, naravno. Imaju komplet za 450 kn, što je super, ali ga je cura ovdje prodavala za 250, što je super plus.
2017 07 10
A preko njuškala? Možda onaj drugi antikvarijat kod nebodera ima? Pitate ih za popust, pa ako upali upali hahaha. ;)
2017 07 10
Mislim da se kompleti inače teško nađu.
2017 07 10
250 kn je stvarno super cijena, ali što ćeš prošla baba sa kolačima. ;)
2017 07 10
Bila sam na dijeti tada :')
2017 07 10
Meni je promakao komplet Zagorke. Javila se prva i ženi kažem uzimam 100/, žurim na bus, moram se odlogirat i dogovorimo se navečer, ona ok. Ja se vratim ona meni da je prodala jer nisam više odgovarala....ooooooooo majkemi dođe ti da se sam gađaš vodenim balunima u glavu
2017 07 10
Možda netko prodaje na Forum hr. Mislim da i tamo znaju knjige prodavati. A ništa uštedjeti ćete i nećete morati brisati prašinu sa knjiga. ;)
2017 07 10
Gito nemam ni ja ali može Tolstoj? :') (dvije su i tirkizne)
2017 07 10
Ne znam baš da bi tih dvanaestak knjiga značajno promijenilo potrebu za brisanjem prašine, s obzirom da ih imamo toliko da su njihovim policama prekrivena dva zida duljine 4,5m, od poda do stropa ,:) ,:) ,:) . Hvala Snjezana111, taj je kod mene udomaćen odavno. Bio je i Dostojevski, ali ga je najstarije dijete odlučilo povesti sa sobom kad je napuštalo gnijezdo :@ Svakako bih htjela da je Dostojevski u hrvatskom izdanju. U srpskom radosno čitam srpske pisce, Crnjanskog, recimo, ili Miroslava Antića, npr. Najstarije dijete, otimačica knjiga, uključuje se u temu potragom za Hemingwayem i Hesseom. Obavezno komplet, boja i dezen nisu važni. Mater srca kamena , naime , proglasila je besu nemilu za svaki sljedeći pokušaj otimanja knjiga.
2017 07 10
> snjezana111: > Gito nemam ni ja ali može Tolstoj? :') > (dvije su i tirkizne) ja imam 5 knjiga od B.Pasternaka, zelene su, zelena ti boja odmara oči.... :D
2017 07 10
Sve knjige koje sam tražila, uvijek sam pronašla na aukcije.hr. O cijeni se uvijek dalo pregovarati. Provjerite, možda se i tamo nađe Dostojevski.
2017 07 10
1 2