Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zasto nije moguce istom članu dati više od jednog fidbeka?

Pitanje je jasno, eventualno za administratore... jer, kupila sam prvi put nesto od prodavacice x, sve 5, ostavila fidbek dakle taj za tu transakciju. Kupila sam nakon mjesec dana opet nesto od te iste prodavacice, hocu joj ostaviti fidbek za novu transakciju - kaze moze samo jedan fidbek (taj koji je vec ostavljen). Zasto? Jer ako sam s nekim suradivala 10 puta, onda bi 10 puta trebala ostaviti pozitivan fidbek, a ne jednom.
2013 04 18
nemoze se, mozes nadopuniti zadnju povratnu. [:smijesi]
2013 04 18
ostavi joj kao kupcu [:smijesi]
2013 04 18
slažem se,i ja sam kupovala vec 5 puta od jedne te iste prodavacice a ostavila sam samo jednu povratnu...a imam kupaca isto koji uzmu vise od jedne stvari...a ne mogu mi ostaviti vise od jednog..
2013 04 18
Da, to ni meni nije jasno..:-/
2013 04 18
Ni meni, jer može biti na primjer da pet puta prođe sve super, a šesti put ne budeš zadovoljan. [:jezik]
2013 04 18
na aukcije.hr se ostavlja za svaki kupljeni predmet,mislim da je tako i na ebay-u, pravednije je nego samo 1 put,a surađujemo s nekima i 10-ak puta [:smijesi]
2013 04 18
Tocno, na ibjeu se ostavlja za svaku pojedinacnu transakciju. I to je okej. Jer, kako netko rece: 5 puta mozes biti zadovoljan, sesti put recimo ne. I sta onda? Osim toga, da si i sve puteve zadovoljan, ti si obavio 2, 5, 7 ili 10 transakcija i u redu je da mozes za svaku od njih ''pohvaliti'' prodavaca ili kupca i on tebe. [:smijesi]
2013 04 18
imate opciju ostaviti feedback prodavacu i kupcu. jednom mu ostavite kao prodavacu,a drugi put kao kupcu
2013 04 18
A treci put kaj da napravim? [:smije]
2013 04 18
nista,prosirite informaciju [:smijesi]
2013 04 18
Plus za temu.. To jednostavno nije posteno [:vrti]
2013 04 19
da , što ako dva puta kupiš bude sve ok, a trći put te prevesla ?[:sokiran]
2013 04 20
Halucinacija izmjenis informaciju koju si ostavila 1, ili 2, puta [:smijesi]
2013 04 20
A niej to onak, malo bez veze? [:sokiran] Ako je transakcija x bila dobra, fidbek treba biti dobar. Ako sam ponovo kupovala od te osobe (transakcija y) koja je bila losa, ja ne mogu ostaviti los fid, nego moram mijenjati onaj dobar koji nije uopce dan za tu novu, losu transakciju. Ima li ova stranica nekog administaratora ili tako nekog tko bi mogao uciniti ista po ovom pitanju?
2013 04 20