Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica Borisali

prevarena sam od korisnice Borisali molim vas ako ju tko poznaje ili ima bilo kakvu info.da mi se javi,uzela me za 300 kn i nestala podatci za uplatu Ivana Alijević Rijeka
2017 10 24
Potrazi ju na fb
2017 10 24
Na fb-u je nema. Potražite na telefonskom imeniku broj i zovite doma.
2017 10 24
baš sam toj korisnici poslala upit jučer za jednu tuniku, no nije odgovorila, dobro da sam došla na forum i pročitala, nadam se da ćeš uspjeti doći do nje, sretno
2017 10 24
ne znam da li bih se usudila uplatiti 300 kn nekome tko ima samo 6 povratnih ... jos k tomu jedna negativna
2017 10 24
> Gothika: > ne znam da li bih se usudila uplatiti 300 kn nekome tko ima samo 6 povratnih ... jos k tomu jedna negativna Ma ni meni nije jasno; nakon svih prevara na dnevnoj bazi... Prvo se provjeri na crnoj listi, a i ja osobno ne bih uplatila više od 100 kn na slijepo ako korisnica nema jako puno povratnih (no ni to nije garancija)... Za veće iznose primopredaja je nekako najsigurnija... Ali tko sam ja da sudim,sretno u potrazi...
2017 10 24
Užas stalno isto prijevara za prijevarom nikad kraja :@ Malo povratnih uz negativne ne bih hvala
2017 10 24
A na profilu djecje stvari..uzas..
2017 10 24
> glitterica: > A na profilu djecje stvari..uzas.. Da ja to prvo spazim...znaci ima djete,a ide nekog varat i pokrast..fuuuj kako su ljudi pokvareni do bola...
2017 10 24
Varaju sve u sesnaest cure s doslovno HRPOM pozitivnih povratnih, neke se nadaju da ce sve proc ok i s osobom koja vec ima par negativnih. Sto rec. Neki ovdje bas zele da ih se prevari :/
2017 10 25
bravo svaka čast puno puno hvala
2017 10 25