Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dali je u redu

Za kalašture koje ostavljaju osvetničke negativne iako znaju da nisu u pravu TRAJNI BLOK. Nema price nikakve.
2017 10 28
LadyBety, napisi sve njezine podatke koje imas da ju fino provucemo kroz blato u koje se sama uvalila.
2017 10 28
> LadyBety: > > iraira: > > I dalje joj na profilu stoji oglas veličina 40. Kakva gluparija - pa nema šta ni čekati da Vi tražite povrat, već iste sec pri svojoj evidentnoj greški ponuditi povrat. Grozno - nemojte se živcirati, rješiti će se. > Tako se ponasaju profesionalni prodavaci i oni posteni, a ovako prevaranti, jos na kraju ja ispadnem kriva, kriva sto sam joj ukazala njezinu gresku pa jos i negativnu dobijem sta je ona mene zaje.. Linkaj joj temu, neka se uključi.
2017 10 28
Tamara, nema svrhe kada ona i dalje tupi svoje nebuloze.
2017 10 28
Adidas ima i veličinu 40 i 40 2/3. Samim tim to nije ista veličina. Svakako je trebala napisati točnu. Nek vrati novac a vi njoj tenisice. To je ono kako bi postupila osoba u dobroj namjeri.
2017 10 28
Poanta je da ne zeli vratiti novce nego je jos i bezobrazna i ostavlja osvetnicke negativne bez temelja.
2017 10 28
Za takvu vrstu prodavacica crna lista i trajni blok. Trajni.
2017 10 28
Poanta je da ne zeli vratiti novce nego je jos i bezobrazna i ostavlja osvetnicke negativne bez temelja doraos Za takvu vrstu prodavacica crna lista i trajni blok. Trajni Totalno agree. Kakva je to konverzacija na sve ostalo: "aj bok" ?!
2017 10 28
Osobe koje prijete i ostavljaju osvetničke pobratne su mi vrh..a krivnja njihova. Sve rečeno!! :s
2017 10 28
kupilica iznosala cipele u jednom danu? a kaze zena pisala joj jos isti dan al ova bezobrazno nije odg na poruke.... A razgovor boze me oprosti. 😠 u naslov teme napisati prevarantica ta i ta pa da vidis kad ju buduci poslodavci krenu guglat pa joj se ime bude povlacilo uz prevaru i crnu listu. Koja sramota od osobe.😱
2017 10 28
Helena Antolic Mezin - poslodavac si je sama - kaze google
2017 10 28
Ma cura zna što je poslala i pravi se grbava. Samo se nadam da kad skuži da bi joj podaci mogli biti javni uz opis da je prevarantica da će vratiti pare. Svašta od žena ovih dana...
2017 10 28
je li dodana na crnu listu?
2017 10 29
Divim se sjecanju na temu..jel to ginkgo?! :D Ako je nije briga nek ide na CL. Ocito je novac bio hitno neophodan..no trebala bi se zapitati hoce li vise doci do njega na stranici ako joj podaci zavrse na crnoj listi. Sa ovog profila ce vec teze prodati jer je iz negativne sve vidljivo. Pitam se samo kako je suradnja sa Springy zavrsila bez povratne info...?!
2017 10 29
Neznam sto se desava sa stranicom, jedva sam se ulogirala, a u razgovore uoce nemogu uci, dodati cu je danas ako uspijem
2017 10 29